Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az fb mar lejart? Gaz fbt...

Az fb mar lejart? Gaz fbt hasznalni v mitortent?

Figyelt kérdés
Leoregezett egy 20as csaj mert az fbjet kertem el.. insta helyett 🤔 28 vagyok.. nem is hasznalom az instamat.. 😀 De mar tobbszor tapasztaltam h szinte gaz mar nekik az fb es csak az insta.. lehet at kell terjek a konyebb csajozasert? 😅
2021. nov. 10. 17:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Inkább át kéne térni olyan nőkre akik agyban is felnőttek, nemcsak a személyi igazolványuk szerint.
2021. nov. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hat de ha ilyen most a legtobb csaj 😀 emiatt nem akarok a maradek 10%bol valogatni. Ugyse feleseget keresek. Marmint komoly lenne a cel, de olyan nok szokoevente vannak. Addig is el kell lenni mig megismer az ember vmi komolyabbat 🤷‍♂️
2021. nov. 10. 18:08
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem az insta inkabb az ilyen 20 alattiak körében meno. En holnap leszek 20, mar en is unom, sztem pont hogy azon gaz aktivnak lenni egy bizonyos kor felett..
2021. nov. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

Ha messengert mondasz akkor valószínű nem kapod ezt, vagy lehet alapból nem tetszettél neki és így rázott le :D


Van egy bizonyos kor ahol ez gáz, én leginkább tizenévesektől halottam ezt, de azt is halottam már hogy az insta is gáz.


Szóval fene tudta 😅


Én 26 éves vagyok, kb 10 éve van instagrammom, de én az eredeti célra használom, képeket osztok meg...

2021. nov. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hát látod hogy az :D De egyébként máskor meg kérd el az instáját, semmit nem fogsz veszíteni vele.
2021. nov. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Röhögd ki az instás vénasszonyt, a fiatalok körében a TikTok a menő :D viccen kívül, nekem még myspace-em is volt, FB-ra még átmentem, a továbbiakban leszarom, mi a menő, kapcsolattartásra pont jó ez is.
2021. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

Nincs instám, mert az képek megosztására van, én még ehhez lusta vagyok és nem szeretek fotózni se fotózkodni.

Facebookom van, mert rengeteg dologhoz kell. Kapcsolattartás is itt megy munkatársakkal, csoporttársakkal, volt osztálytársakkal, családdal, barátokkal, volt cserediákokkal (többnyire). Instája szerintem kevés embernek van. Szerintem gáz dolog, mert milyen már képet kirakni magadról, hogy likeolják... A face-nek sem ezt a funkcióját használom. Tudom, hogy nagyon maradni ilyen szempontból a gondolkodásom. De valóban vannak sokkal jobb platformok pl discord, slack stb szívem szerint face-t se hasznalnék. Csak ezeken kevesebben vannak jelen. De az insta nagyon komolytalan szerintem. Ennél lejjebb már csak a Snapchat meg a TikTok van.

20/l

2021. nov. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ense birom tok ertelmetlen.. meg nekem tul mu, felszines.. De ha egyszer ott a legtobb csaj? 😅
2021. nov. 10. 20:40
 9/22 anonim ***** válasza:

7


A korosztályodban szinte mindenkinek az elsődleges chat platform az insta, FB után, már jó pár éve nem csak képmegosztó oldalként működik.

Insta nincs "komolytalan" szinten, ott a legkönnyebb kikerülni a "mémeket", kéretlen tartalmakat stb.

2021. nov. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én pl a discordot nem kedvelem, olyan mintha visszamentünk volna 2010 után, ahol még az IRC-en szerveztük klán warokat :D
2021. nov. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!