Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kínában hogy áll a koronavírus...

Kínában hogy áll a koronavírus járvány?

Figyelt kérdés

Rég lehetett onnan valami ezzel kapcsolatos hírt hallani. Legalábbis én nem találkoztam ilyennel.

Első hullám, mikor onnan kiindult, másodikban még kisebb területek lezárása, de azóta semmit nem hallottam, hogy hogy áll a helyzet ott.



2021. nov. 11. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

[link]


Gyakorlatilag hónapok óta megszűnt.

2021. nov. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Én pont tegnap olvastam, hogy rengeteg a beteg, és több tartomány is karanténban van.
2021. nov. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

Ami statisztika Kínából jön annak a felét se szabad elhinni. Még hogy egy 1,3 milliárdos lakosságban csak úgy megszűnjön az ilyesmi... miközben az egész világon sokkal kisebb országok nyögik a vuhan-i labor hanyagságát.

Tényleg, vajon azzal mi van? A felelősökről miért nem hallani semmit?

2021. nov. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

#1 Mondjuk úgy hogy az átláthatóság kedvéért nem jelentik nemzetközileg mi a szitu náluk. Belföldön is titok.

Ködös információk vannak. 44 gócpont van a legutóbbi kiszivárgott jelentésekből. Betegek, és vagy halottak számát tikolják.

2021. nov. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, annyit legalább megérdemelnénk, hogy az okozók felelősségre legyenek vonva.
2021. nov. 11. 10:31
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

#5 Hát ez mint kiderült bonyolultabb téma.


USA elkezdett dolgozni ezen a víruson magas szintű biztonsági intézkedések mellett és kiírtak egy pályázatot ugyan ilyen intézkedések mellett, amit a Whuani intézet kapott meg. Vagy a pénz fogyott el vagy az eszük jött meg leállították a programot. Csak hogy a Whuani intézet tovább akarta folytatni, nyilván nem saját ötlettől vezérelve mert valakinek finanszírozni kellett, így alacsonyabb biztonsági protokol mellett hogy ne tűnjön fel tovább folytatták. Alacsonyabb biztonsági protokol miatt szabadult ki.


Kiszabadulás Kína felelőssége de azt nem lehet mondani hogy USA -nak ebben nincsen része sajnos... Mert van...

Kína ha akarta volna meg tudta volna fogni városon belül. Nem akarták. Többit ismerjük. Politikai, gazdasági és katonai előnyt akartak kovácsolni belőle így kiengedték a nagyvilágba.


Elkezdeni ugyan úgy nem kellett volna, ha meg elkezdik akkor ne a pénz legyen már a mozgató rugó elsődlegesen mint egy filléres bizbasz gyártásán, mert hát emberi életről van szó. Ha házon belül tartják sose tudjuk meg hogy volt ilyen. Nyilván más hasonló kutatás is volt és van jelenleg is.


Kína meg gondolta okosabb lesz és ügyesen kijátssza a buta USA -t, semmi értelme annak a protokolnak. Politikusok már csak tudják. Úgy hogy megkaptuk, és ha már így esett gondolták hirdetik vele Kína dicsőségét.

Most meg kiderült hogy olyan mértékű az összefonódás gazdaságilag a világon hogy mindenki megszívja...


Nem lesz itt felelős. Aki meg beszélhetne azt eltették láb alól biztos ami biztos.


Azzal bünteted ha nem veszel kínai termékeket, és csökkented azt is amit Kínában gyártatnak.

2021. nov. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is gondolkodtam. Második éve szopódik az egész világ a vírussal, mint egészségügyileg, mint gazdaságilag és felelős nincs... Miért? Ez szinte hihetetlen.
2021. nov. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem van kínai kollégám, kb hetente beszélünk, náluk tavasz óta semmi korlátozás nincs, visszatért az élet a normális kerékvágásba. Tehát mi csinálnunk valamit rosszul.
2021. nov. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Azt azért ne felejtsük el hogy ott egy tartomány nagyobb mint Magyarország. Azaz ha 500km re odébb van valami arról nem tudnak feltétlenül. Nálunk se nagyon van semmilyen korlátozás. Svédeknél is nagyon kevés, és sok ország részben vagy teljesen átvette a svéd modellt. Annyira össze van fonódva a szomszédos országok gazdasága hogy nem lehet egyszerűen a határon megállítani.
2021. nov. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!