Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők miért nem vonzódnak a...

A nők miért nem vonzódnak a vékony férfiakhoz?

Figyelt kérdés
2021. nov. 12. 19:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Ez se igaz. Vékony vagyok, az is voltam az elmúlt 20 évben. Mégis volt bnőm és lett feleségem.
2021. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kivételek mindig vannak, nem ez a lényeg.
2021. nov. 12. 19:25
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Én speciel csak akkor nem, ha aprónak tűnik hozzám képest. Ha 2 m magas és úgy vékony, akkor tudok mellette ugyanúgy törékeny, nőies lenni az átlagos-sportos alkatommal, de nekem ez az érzés szükséges ahhoz, hogy valakit vonzónak tartsak. Utálom, mikor egy fiú combja olyan vékony, mint a karom, egyáltalán nem vagyok nagydarab (36-os méret), mégis olyan ormótlannak érzem magam mellette, egyszerűen kellemetlen érzés.


Ráadásul általában ezek a fiúk hiába mondják, hogy alkatilag nem tudnak hízni, többségük nem is jóétvágyú és ez szintén lehangoló, hogy kb hozzám képest csipegetnek meg napi 1x jut eszükbe, hogy éhesek.


Minden értelemben feszélyeznek.

2021. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Akkor mi a lényeg? Hiszed vagy sem, vannak nők akik a vékony, és vannak akik meg a nem annyira vékony férfiakhoz vonzódnak. Tudod baromi sok nő van a planétán, és ezek nagyon sok féle képpen gondolkodnak.
2021. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#3

Pedig előfordul ilyen eset is...én pl. szoktam edzeni és naponta 5ször étkezek, simán meg tudok enni egy 32cm-es pizzát vagy egy nagy gyros tálat is egyszerre, a lábaim mégis vékonyak, egyszerűen nem megy rájuk tömeg, ez genetika.

2021. nov. 12. 19:37
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Attól, hogy vékony vagy még lehetsz vonzó. Volt 1-1ismerősöm, aki ducibban viszont sokkal szimpatikusabb volt. Tudta, hogy külsőre páran elítélték, de isteni humora volt. Utána lefogyott és olyan lett mintha a humorát is lefaragták volna róla.
2021. nov. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem kéne általánosítani, valószínűleg nem a vékony lábaid miatt nem találsz magadnak nőt.
2021. nov. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a nők küllemhez is kötik valamilyen szinten a "biztonságérzetet" és vannak olyan nők is, akik az ágyban kifejezetten igénylik, hogy a férfi a szeretkezés közben demonstrálja az erejét, - nyilván nem azon a szinten, hogy utána a szivárvány minden színében pompázzanak, de szeretik azt a tudatot, hogy a férfi az oldalukon határozott, céltudatos is tud lenni, ill. erő, kitartás is van benne.
2021. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

Párom 172 centihez 64-65 kg, vékony, enyhén izmos. Látszódik rajta a sportos múltja (foci, kondi), plusz napi szinten jógázik és heti egyszer 10 km-t fut.

Márciusban lesz 9 éve, hogy együtt leszünk.


Állításod megint megdőlt.

2021. nov. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
28%

9

Én is ilyen magas és ennyi vagyok nő létemre. Nálam épp ezért ez az alsó határ. De ez rohadtul nem vékony. 50 kilóval lenne az ez a magasság. Vagy 185 centivel ez a súly.

2021. nov. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!