Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tesla-gömböt/Plazma Gömböt...

Tesla-gömböt/Plazma Gömböt vennétek pusztán azért, mert tetszik?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen tetszik, csak drágának tartom kb. 12eFt-ért. Mindig amikor eljutok odáig, hogy na most megveszem meggondolom magam, mert annyiért ruhát, élelmiszert stb. tudnál venni. Szóval lenyűgöz, de a józan ész mindig győz ..

#gömb #Plazma gömb
2021. nov. 13. 08:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni sokkal olcsóbban is. 4-5 ezrez nem sajnálnél rá.
2021. nov. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vennék
2021. nov. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]

Itt olcsóbb.. google 1. találata..

2021. nov. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elvileg függ az átmérőtől az ára. Attól függően, milyen gázzal van megtöltve színe eltérő lehet. Olyan mintha kívülről néznénk a Földet villámlásokor. Csak hát na.. egyszer megveszem 5-10eFt-ért, utána a hálózatra rádugom, azért is fizetem az áramot..
2021. nov. 13. 08:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Én igen, mert örömet okozna ha nézegetem. Ráadásul szeretem az ilyen lámpa-forma cuccokat, van lávalámpám, éjjeli lámpám ami a holdat mintázza, meg színváltós húszoldalú dobókockás is
2021. nov. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok. Ezek annyit fogyasztanak, mint egy led izzó! Ki is lehet húzni, ha épp nem kell.. Lehet veszek ilyet a sarokba esti fény helyett, míg te varjálsz itt! :D Telik rá, hiányozna a pénz? Te pénzed? Akkor miért sajnálod magadtól ezt a kis boldogságot? Nem kell mindennek értelmének lenni! Ha nem veszed meg, úgyis bánni fogod!

Nekem van flowerstickem, ördöglabdám, takonyemberkém, plüsseim, társasaim 29 éves nőként. Ami kell, az kell! :D :D A gyerekkori macik öltöztetve vannak néha másik ruhába a polcon.. most kosárlabda mintás gumilabdát vadászok, "mert a macskámnak kell".. :D Neki mindegy lenne a minta, de nekem az tetszik, így veszek!

2021. nov. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

8-10 W-ot fogyaszt

Ha évi 365nap, 24 órában megy, akkor kb 3800 forint az áramdíj… de gondolom, nem 24/7-ben fogod üzemeltetni


Nem csak azért vesznek az emberek dolgokat, mert hasznos, hanem mert örömet okoz.

Ha nekem ez örömet okozna, akkor megvenném

2021. nov. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4. Akkor ne is egyél mert az is pénzbe kerül és még ráadásul kiürül a minden nap. Ez is csak pazarlás, pénzkidobás.
2021. nov. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nézzél olcsóbbat valahol, és vedd meg, csak legyen rá rendes garancia, csomó dologgal én is vagyok aztán egyszer csak rászánom magam. Múltkor karórát vettem, telefonon is megtudnám nézni az időt, de nekem tetszik a karomon, aztán rábeszéltem magam hogy praktikus is hogy nem kell mindig elővenni a telefont, meg vettem még egy karórát munkába is :) gondolj bele ez a lámpa a hangulat mellett ad egy kis fényt a szobába és nem kell mindig a "nagy" lámpát felkapcsolni.
2021. nov. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha van rá pénzed, és már kifizetted a rezsit, a kaját és a biztosítást a hónapban, miért ne? nekem van félméteres plüssfigurám, indokolatlan mennyiségű hangulatvilágításom és puha takaróm, olyan kaliberű laptopom, ami momentán nem is kell, csak nagyon szép volt, de ha én most ezektől érzem magam jobban, mi a hiba? semmi. van rá pénzem, nem hiányzik hónap végén, és nem attól fogom magam jobban érezni, hogy semmit nem veszek meg amire vágyok, csak kuporgatok egy csinos koporsóra.
2021. nov. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!