Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor érezted azt legutóbb,...

Mikor érezted azt legutóbb, hogy legszívesebben elbújnál a világ elől, vagy hogy világgá mennél? Mi váltotta ki ezt belőled?

Figyelt kérdés

2021. nov. 16. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Öt évvel korábban. Franciaországig jutottam.
2021. nov. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pár hete voltam egy házibuliban, de elég sokat ittam és túl őszinte voltam. Megbántottam azokat az embereket, akiket amúgy szeretek, meg többieknek is beszólogattam. Alapból elfojtok magamban minden érzelmet, és most az alkohol előhozta belőlem az állatot. Nagyon szégyelltem magam utána, másnap reggel úgy éreztem, hogy legszívesebben elbújnék, vagy elmennék olyan helyre ahol senki nem ismer.
2021. nov. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Most. A legjobb döntést hoztam meg, amit lehetett, mégis megvisel. Nem amiatt, mert bánnom kellene, hogy lelécelek, csak érzelmes típus vagyok és eléggé meg szoktak viselni az ilyenek.
2021. nov. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Jelenleg is szívesen elbújnék. A kiégés szélén állok a munka és egyetem mellett. Nagyon fáradt vagyok, és legszívesebben bezárkóznék valahova a laptopommal meg a könyveimmel, és elő sem jönnék addig, míg ki nem olvasom a könyveket, meg nem nézem a sorozatokat, filmeket, amiket szeretnék, illetve ki nem aludnám magam, egyszóval feltöltődnék.
2021. nov. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdezô! Veled mi a helyzet?
2021. nov. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Most. Olyan valaki szakított velem, akit kb a másik felemnek tartottam. Csak túlélem a napokat jelenleg és fáj ez az egész. Minden lehetséges módon igyekszem elterelni a figyelmem, mással foglalkozni, mást csinálni, de nagyon nehéz. Bàrcsak tényleg el tudnék menni hátrahagyva minden érzelmet.
2021. nov. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Most. Elveszítettem az egy hónapos babámat.

Legszívesebben csak feküdnék egész nap. De mivel nem ezt teszem, hanem társaságban normálisan viselkedem, mindenki azt hiszi, rendben vagyok. Már bánom, hogy erősnek mutatom magam, miközben ha egyedül vagyok, azt kívánom bár megölne végre a fájdalom.

2021. dec. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hogy a félreértéseket elkerüljem, nem magzatról van szó, hanem várt időre megszületett babáról. (7-es voltam)
2021. dec. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Őszinte részvétem. Nehéz erre bármit is mondani, hiszen ez olyan tragédia és fájdalom, amihez az ember nincs hozzászokva, de azt kívánom neked, és biztos vagyok benne, hogy ha újra gyermeket vállaltok, akkor egészséges és boldog babátok lesz.
2021. dec. 20. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!