Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik oltást adattad be...

Melyik oltást adattad be magadnak?/Melyiket adatnád be magadnak, ha muszáj lenne? Miért ezt?

Figyelt kérdés
2021. nov. 19. 12:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Én nem hiszek az ilyen chippes összeesküvés elméletekben, de tartok a hosszútávú következményektől. Pl kb 10 éve is mennyien be adatták Amerikában a Hiv elleni szurit és mennyien lebénultak… azt se tudták előre, itt honnan tudják, hogy mi lesz illetve mi nem?

Meg nekem a népességcsökkentés nagyon nem megy ki a fejemből…

2021. nov. 19. 12:13
 2/11 A kérdező kommentje:
Tehát a hosszútávú következményektől tartok
2021. nov. 19. 12:17
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Akkor egy kis alapvető gazdaságtan: az államnak semmilyen értelemben nem célja a népességcsökkenés. A minél nagyobb népesség a cél, abból lesz a minél magasabb adóbevétel, és az államot ez az egy érdekli.

Hogy orvosilag milyen következményei lesznek, lehetnek ennek a bizonyos oltásnak, azt lehetetlen megmondani, de tudjuk, hogy a klasszikus oltások működnek. és a kutatások azt mutatják, a mrns oltásnak sincs komoly káros élettani hatása.

Azt viszont látjuk, hogy az oltás hiányának nagyon is súlyos élettani hatása lehet...

2021. nov. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

A chippes dolog már a madárinfluenzánál is megvolt.

Leghangosabban azok dumálnak róla, akik fizikából, biológiából max. kettessel mentek át. Nanotechnológiáról nem is hallottak (az kellene ilyen szerkezethez), de mindmeghalunk.

2021. nov. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
38%
Egyiket se!
2021. nov. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

4. vagyok, a lényeg lemaradt.

Már túl vagyok rajta. Februárban beteg voltam, 1-2. Szputnyik, 3. Pfizer volt.

A legnagyobb gyógyszerbotrány Contergan mellékhatása miatt volt. Az 1954-ben került piacra. Terhes nők reggeli émelygését enyhítette volna, de torz babák születtek nagy számban azoknál, akik ezt alkalmazták. Talán ilyen súlyos eset nem is volt más.

2021. nov. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Idős vagyok, de én is csak a Contergan-bébikről hallottam, de a HIV-ről nem.

Ez valóság?

2021. nov. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Lemaradt: mindhárom Pfizer volt. A feleségemnek is. Különösebb tünetek nélkül volt mindig.
2021. nov. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Az ilyen forrás nélkül bedobált bénulások meg hasonlók csak kitalációk. Hallottam valakitől aki ismert valakit, aki látta a tévében hogy benne volt az újságban valaki, aki hallotta valakitől?
2021. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
HIV ellen van védőoltás? Dolgoznak rajta, de nem tudok róla, hogy forgalomba került volna.
2021. nov. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!