Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ruhákat adományként hova...

Ruhákat adományként hova érdemes vinni?

Figyelt kérdés
Új, jó állapotú, mai divatú ruhákról lenne szó. A korosztály ami viselni tudná 13-20 közötti lányok, ezért elsősorban a gyermekotthonokra gondoltam, de azt olvastam, hogy a legtöbb ilyen otthonban ruhákban már bővelkednek és inkább tartós élelmiszerekre van például szükségük.
2021. nov. 20. 18:31
 1/5 anonim válasza:
100%
Nálunk a faluban van központban egy gyüjtő.
2021. nov. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez most azért is nehéz, mert a covid okán nem vállalják a plusz fertőtlenítést. (Legalábbis az általam ismert intézet bejáratára ez van kiírva)
2021. nov. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Multkor olvastam, hogy ez az unicefnek nevezett törvényes maffia szervezet ruha adományt már nem fogad el. Csak pénz kell neki.

Nemhogy örülnének. Hálátlan banda

2021. nov. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk pl a Vöröskeresztnek van ilyen gyűjtőládája, ami abba kerül, azt eljuttatják szegény családoknak.

De ha új, divatos ruhák, akkor lehet, el is tudnál adni sokat, pláne a tiniknek, akiknek általában számít az ár.

2021. nov. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes érdeklődni a helyi családsegítő ill. gyermekjóléti szolgálatnál.

Nálunk a munkatársak képben vannak a családok szükségleteivel, gyakran visznek ruhaadományokat is a családokhoz.

Ezenkívül ha a kliensek jönnek, nekik is van lehetőségük a ruhák között válogatni.

Plusz időnként 'ruhaválogatást' szervezünk a rászorulók részére.

Ezek amolyan nyílt napok, ahol bárki jöhet és vihet ruhaneműket.

2021. nov. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!