Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ingyenölelésröl mi a véleménye...

Ingyenölelésröl mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Free Hugs
2021. nov. 27. 12:58
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

18-as


"elegem van ezekből az európai majmokból,és a sok irreális,vagy baromságok által vezérelt elképzeléseikből.Már az hogy hogyan gondolkodnak,mit csinálnak undorító."


Sok szerencsét külföldön.Bár látom te nagyon frusztrál vagy,ez a kisugárzás ott is jelen fog lenni és nem hinném hogy lehetne ebből bármilyen kapcsolatod.Nem tudom milyen jogon itéled el a magyar embereket,te is magyar vagy nem de? Ez kb olyan mint hogy azt mondanád: "Utálom a disznókat,mondja egy disznó"

2021. nov. 27. 15:17
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

#19

Nem értem, hogy ezzel mit szeretnél. Ha valaki szereti ezt csinálni, akkor hajrá, egy rossz szót nem szóltam róluk. Csupán leírtam, hogy engem miért nem vonz és hogy miért vette el a kedvem tőle mások rossz tapasztalata. Ennyi.

(#14)

2021. nov. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk úgy,hogy elég sokkal találkoztam,és szégyellem hogy magyar vagyok.

Más reakciót más tettekkel lehet létrehozni,magyarországon meg hiába sztereotípia ellenes mindenki,miközben beleillenek egybe.

Van pár kaszt,amiből lehet választani,és nézz rájuk.

Lehet,hogy sokan megelégednek a semmivel is,de én nem.

Nekem lehetett volna annyi,mint a szemét.

Csak nem mentem bele,mert nem ezt kerestem.

Az hogy itt van kevesebb,mint 8,5millió ember,és gyakorlatilag megengedi magának egy csomó hogy marha legyen...

Elképesztő...

Ha 100 millió lenne,lenne 1 millió marha,kit érdekel...

De itt nem ez a helyzet,nekünk példamutatónak kéne lenni anélkül,hogy azok akarnánk lenni.

Az,hogy alap dolgokat nehéz teljesítenie valakinek nem jelenti azt,hogy nekem magas elvárásaim vannak.

Egyszerűen már xart a hggyal keverik,mindent normalizálnak ami piszkosul nem az...

És álszentek,mint a xar.


Ebből nekem nem kell.

2021. nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Úgy értettem, hogy inkább olyan emberek fogadják el ezt a fajta utcai ölelést, akik hiányt szenvednek belőle. Nyilván van olyan is, aki nem szenved hiányt érzelmileg, és mégis ad egy ölelést vagyis elfogadja.

Megkülönböztetésről szó sincs.

2021. nov. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
12vagyok, nem negatív kommentnek szántam
2021. nov. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Van T sejtes immunitásom(megvannak a tesztjeim), tehát leszarom a covidhisztit. Az ingyenölelés jó kezdeményezés, én támogatom!
2021. nov. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
75%
Nem zavar, aki akarja, csinálja én nem akarok. Nagyon jó ismerőseim (mondhatjuk barátaimnak is) közül is 1-2-nek engedem meg kb. az érintés, így az autizmus-spektrumzavarommal. Ha valaki váratlanul megfog (egy kollégám mániája leszedni más ruhájáról a szöszt, gallér igazítani) lefagyok, kiver a víz, csak azért nem küldöm el a halálba, mert sokkol. Szóval, ha szabadon választható és aki nem akarja, annak nem kell akkor csinálják, akiknek igényük van rá.
2021. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem az ilyet 🙂
2021. nov. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!