Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hova kell írni a facebooknak,...

Hova kell írni a facebooknak, hogy egy profilon vannak rólam képek, amiknek nem engedélyeztem a közzétételét,és az illető akié a fiók pedig már nem tud belépni. Nagyon gyorsan le szeretném töröltetni azokat a képeket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. nov. 27. 16:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos lenne! Kérlek segítsetek. Azok a képek nem maradhatnak fent.
2021. nov. 27. 16:59
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rámész a képre és kép jelentés, ott pedig leírod a problémád.
2021. nov. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nincs ilyen opció, hogy leírhatom, hogy mi van. Csak meg vannak adva dolgok pl erőszak, kéretlen tartalom, gyűlöletbeszéd stb. De ezekkel hiába jelentem, ezek miatt nem fogják letörölni.
2021. nov. 27. 17:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ott olyan opció, hogy valami más? (Most ahogy néztem véletlenül jelentettem egy képet.) Szellemi tulajdon esetleg megfelelne.
2021. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom jelenteni a szellemi tulajdonnal, de ha nem törlik megőrülök... Fogalmam sincs mit csináljak, muszáj valahogy leszedni őket.
2021. nov. 27. 17:22
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Most már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi van a képen? 🙈

Te meg a szeretőd a céges bulin?

2021. nov. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy sima arcos kép, de iszonyú gáz. Nem engedtem annó, hogy felrakják, sőt nem is tudtam róla. Nemrég bukkantam rá, és nemtudom hogy szedjem le már tiszta ideg vagyok
2021. nov. 27. 17:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Sehogy
2021. nov. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!