Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Miért tették ezt?

Mit tennétek? Miért tették ezt?

Figyelt kérdés
Albán származású, rokonaim nagy része is itt élnek, meg még elég sokan. Elmentünk az egyik gyerekhez inni, beszélgetni közben kicsit. Albánok egy részéről tudni kell hogy elég kemény arcok. Az egyik nagyon berúgott, majd elkezdett kóstolgatni, amit egy ideig tűrtem, mert nem vagyok az a balhés fajta, de egy idő után meguntam, és mondtam neki hogy ha ennire lenéz és ha akar valamit menjünk le azt rendezzük le ha már rendesen nem lehet vele beszélni. Lementünk, majd vertem neki kettőt, megszédült, akkor hátulról plekniből kettő haverja rámjött, és elkezdtek szanaszét verni. Úgy hogy semmit nem csináltam, nem én kötekedtem, csak megvédtem magam. Családom nagyon berágott erre, é bosszút akarnak, hogy állítsam le őket? Szeretnék az ilyenekből kimaradni. Annyit max tennék hogy feljelentem őket, megérné? Vagy felejtsem el, és engedjem el őket?

2021. nov. 29. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:
F@szt vagy te alban.
2021. nov. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!