Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » "Azért vagy szingli, mert...

"Azért vagy szingli, mert senkinek sem kellesz." Ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, de azért az emberekben ez az előítélet van az egyedülállókról.
2021. nov. 29. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azért mert jelenleg senki sincs, aki megfogna. És nem is nagyon keresem. Más dolgok a prioritás most az életemben. Ha akarnék, találnék párt.
2021. nov. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Én nem akarok soha, de mindig akad egy lány, akivel lesz valami.
2021. nov. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, nincs olyan ember, akire igaz volna ez a mondás. A szingli embereknek rengeteg idejük van a munkával foglalatoskodni, esetleg bármi mással. Viszont, ha azon a területen, amelyre több energiát fordít az adott személy, viszont bábjátéknak érzi magát a társaival együtt, akkor előfordulhat, hogy később valaki, ezeket a személyeket fogja madzagon rángatni.
2021. nov. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés értelmetlen; vannak emberek akikre igaz, és vannak, akikre nem.


Nem lehet egy univerzális választ adni rá, akkor sem, ha szeretnéd megcáfolni ezt a sztereotipiát.

2021. nov. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ kinek mondják.


Ismerek olyanokat akik álmaik nőjét/férfiját kergetik, és közben észre sem veszik a körülöttük lévő lehetőségeket. Ezzel nem azt mondom, hogy össze kellene jöjjenek az első szembe jövővel, de olyan mércét állítanak, amit nagyjából senki nem tud megugrani.


Meg ismerek olyanokat akik sem külsőre, sem elsőre nem vonzóak. Egy sima beszélgetés is fájdalmas velük, és jobb is, hogy egyedül halnak meg és nem húznak le maguk mellé valakit.

2021. nov. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mint önszántából szingli: Rossz a felhozatal, senki sem üti meg a lécet. Bármikor meg is házasodhatnék, de nem mindegy kivel. Általában mikor ezt elmondom, mindenki egyetért és nem kérdeznek többet.
2021. nov. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagyok szingli, mert most ezt érzem jónak, úgy érzem ez segíti a lelki, önismereti fejlődésemet, így érzem jelenleg stabilnak magam. Emellett jelen pillanatban legalább három dolgot fel tudok sorolni, ami előrébb való az életemben, mint a társkeresés. Ha akarnám, lehetne valakim, mint ahogy egyéjszakást is találok, ha azt szeretnék. Biztos van, akire igaz a fenti állítás, de nem lehet általánosítani, ahogy az itteni válaszokból is látszik.
2021. nov. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Olvasom itt a válaszokat, én mindig elhittem amikor ezt mondták nekem :D Jó tudni hogy nem igaz bár most van kapcsolatom
2021. nov. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez úgy volt, amikor huzamosabb ideig szingli voltam, hogy aki kellett volna, annak én nem kellettem. Akinek meg kellettem volna, az nekem nem kellett.
2021. nov. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet csak is a retardált kapcsolatfüggők mondanak. Számomra a "Azért vagyok szingli, mert nekem senki nem kell" jobban illik,mint ez a burkolt offenzív állítás. Azért mert egyedülálló valaki, még nem kötelező összejönni bárkivel is. Az életben nagyon sok olyan dolog van, amitől boldog lehet az ember, kapcsolat nélkül is.
2021. nov. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!