Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másoknak élek, de miért?

Másoknak élek, de miért?

Figyelt kérdés

Elég szomorú gyerekkorom/ifjú felnőtt korom volt, valószínűleg ebből adódik, hogy szeretek mindenkit boldogga tenni. A munkatarsaimat meglepni hiába bunkók velem, a csaladom akik leszarnak stb...

Egyszerűen nem értem mi értelme az életnek.

Túl kedves vagyok, nagyon barátságos és vannak felszínes barátaim de mindegyikben csalódtam már.

Utalom magam mert mindenkinek adok de én soha senkitől semmit. Pedig csak torodesre vágyom. A parom se egy törődo típus na de soha nem is volt ilyen személy az életben akinek esetleg egy kicsit is fontos lettem volna.

Ha nem vagyok kedves és segítőkesz akkor nagyon rosszul erzem magam es gondolkodás nélkül en hulye még bocsanatot is kérek érte.

Hogy lehetek ilyen szarul ossze rakva?

Lesz nekem valaha baratom/barataim akiket erdekelni fogok? Lesz valaha olyan kapcsolatom ahol én fontos leszek egy kicsit is?

25/l


2021. dec. 2. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Menjél pszichologushoz vagy onismeretre.
2021. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy szarul összerakva, tudod az olyan emberek ebben a világban akik egy kicsit is foglalkoznak a másik jólétével azok igazi kincsek.

A ritka személyiségedből adódóan vagy ilyen és igen, valószínűleg attól is hogy régebben a átéld sérelmeidhez hasonló rossz dolgokat nem akarod hogy átéljen más is.

Tudom hogy lesz majd igaz barátod akit érdekelsz és viszonozza a tetteidet.

Ne utáld magad mert te sokkal többet érsz azoknál az embereknél akik bunkók veled és leszarnak, amellett hogy te kedves vagy velük.

2021. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Én megmondom őszintén, nem bírom az ilyen mindenkire ráakaszkodó buzgómócsingokat, mint amilyen te vagy. Akik folyamatos figyelemnek vágynak, emiatt folyamat ott loholnak az ember nyakában... nagyon irritáló.

Én értem, hogy mire vágysz, de a viselkedéseddel pont az ellenkezőjét váltod ki.

2021. dec. 3. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bala'zs: soha nem lógtam senki nyakán. Akkor " logok a nyakukon" amikor segitseget kernek vagy valami szukseguk van.

A figyelem és törődés között óriási különbség van. Biztosan sok hp baratnod volt már...

2021. dec. 3. 06:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Ki tudja, ami neked törődés, az lehet, hogy másnak ráakaszkodás. Ami valakinek leszarás, az másnak "tök jó, végre nyugi van!". Nem vagyunk egyformák, lehet, hogy neked extra nagy a kötődési igényed, és a környezeted ezzel nehezen tud mit kezdeni, mert ők nem ilyenek. Szerintem mást nem tudsz tenni, mint megtalálni azt az embert/embereket, aki hasonló természetű, mint te.
2021. dec. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!