Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen véleménnyel voltak...

Milyen véleménnyel voltak eddig a hangodra és mennyire voltál ezzel megelégedve?

Figyelt kérdés
Az én hangomra adott vélemények mindig pozitívak,de megosztó a jó,mert van olyan,ami miatt lekicsinylést érzek,tehát örülök neki,csak jobban örülnék,ha mondjuk idősebbek mást mondanának.
2021. dec. 2. 21:08
A kérdező szavazást indított:
,,Nagyon jó hangod van."
,,Nagyon cuki hangod van."
,,Nagyon szexi hangod van."
,,Fura hangod van."
,,Túl mély hangod van."
,,Túl magas hangod van."
,,Kislányos hangod van."
,,Felnőttes hangod van."
Egyéb,válaszban megírom
17 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Eleg magas hangom van ferfikent, ami alapjaraton is fura, de amikor 120 kg voltam, akkor rendszeresen megkaptam, hogy valami tok mely hangra szamitottak, nem passzol a hangom a testemhez, stb... Aztan szep lassan raereztem, hogy hogyan kontrollaljam (amikor izgulok / stresszelek, akkor mindig feljebb ment a hangom), most mar sikerul tudatosan melyebben tartanom.
2021. dec. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem azt szokták mondani, hogy nagyon jó hangom van, 4 éves korom óta énekeltem és egyetem alatt hagytam abba a heti 4-5 próbát. Viszont én nem érzem elég jónak, azt tudom hogy az átlagnál jobb de lehetne ennél sokkal jobb is. Mióta nem gyakorolok rendszeresen, szerintem sokat romlott, bár amikor 2 éve énekelnem kellett egy darabban, magam is meglepődtem hogy milyen jól ment. A beszédhangomat szeretni szokták, azt mondják, megnyugtató. Én idegesítőnek hallom vissza felvételről :D
2021. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még nem merték kritizálni a hangom💪
2021. dec. 3. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokszor beszólnak érte, hogy mély(még felnőtt emberek is, ami szerintem rohadt gáz). Sokáig zavart, de már elfogadom, elvégre ez is hozzám tartozik. Heteró vagyok, és nem vagyok transzi meg semmi egyéb.
2021. dec. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!