Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan léptetek le otthonról...

Hogyan léptetek le otthonról (ha leléptetek) helyesen gondolkozok?

Figyelt kérdés

Na az van hogy egy kicsit zűrös életem volt/van drog függő voltam ezért anyám folyamatosan a nyakamon volt egész életemben és mondhatni rá nőtt a nyakamra vagy én az övére...(de ez a helyzet apámmal is).


A mai napig néha betépek és egyébként rájöttek mert folyton nézik mindenem a telefon hívásaim, beszélgetéseim, MINDENT és az élet többi területén is csak gátolnak..nem tudom letenni a kábítószert és már nem is akarom így is szart sem ér az életem.


Az utolsó párkapcsolatomat is anyám tette tönkre, mert kb elüldözte a lányt tőlem.


Na és most lett elegem az egészből...tehát nagyon azon vagyok, hogy itt hagyom mind a kettőt és felejtsük el egymást. Érzik is már mert már egyáltalán nem is beszélek velük ha haza jönnek, egyszerűen unom őket...levegőt nem kapok tőlük.


A probléma hogy nincs kezdő tőkém így itt ragadtam. Persze munkát is találnék de abba folyton bele szólnának.


Mit tegyek hogy teljesen elidegenedjünk egymástól? Egyáltalán ez helyes döntés lenne szerintetek? Elméletileg érdekel az egész egyenlőre. 29f


2021. dec. 3. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Valami haver, akivel/akihez kimehetnél külföldre? Gyár, ahol adnak szállást is?

A családdimamikát olvasgatva, amíg nem vakarod le a nyakadról őket, nem tudsz kiszállni a drogból se.

Szóval első lépésként egy jó nagy távolság, másodikként nekilódulni, és terápiában feldolgozni az elmúlt éveket.

2021. dec. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Hogyan nézik át a telefonodat, és a beszélgetéseidet 29 évesen? Mi az, hogy találnál munkát, de folyton beleszólnak? Nem értem az egészet.
2021. dec. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Szállást adó gyári munka van nem is 1....

Hajrá

Bár en sem értem hogy lehet valaki ilyen suta hogy 29 evesen még a telefonját is nézegeti az anyja 🤦‍♀️

Barátnő sem való neked úgyhogy jobb is hogy Anyád eluldozte

2021. dec. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

29 évesen semmi keresnivalód otthon, ha csak kölcsönösen gondot jelentetek egymásnak és csak eltartatod magad, mert nincs munkád.

Apropó, a drogot miből veszed?


".....nem tudom letenni a kábítószert és már nem is akarom..."


Ezt azért még gondold át az otthon biztos hátterében, mert ha drogosként lelépsz, neked véged mint a botnak.

Mindig a f.sz rosszabbik végén fogsz állni a szenvedélybetegséged, a munkanélküli kallódásod miatt. Vagy börtönben, vagy a temetőben fogod végezni, nem is sok idő múlva.

2021. dec. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szegény szülők...
2021. dec. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen kerek számomra, hogyan tudja a mai világban bárki nézni a telefonhvásokat, üzeneteket. Az sem miből telik drogra, ha nem dolgozik a kérdező.
2021. dec. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Úgy nézték meg az üzeneteim, hogy véletlenül a számítógépet nem kapcsoltam ki és simán csak bementek az üzeneteim közé, nem a pénzel van a baj mert ha kell adnak...és eddig is dolgoztam de már nem bíznak meg bennem (amit megértek).


Hollandiába is bármikor kimehetnék mind a kettő testvérem ott van, tehát lehet rosszul fogalmaztam meg a dolgokat. De olyan téren egyet értek a kommentekkel, hogy már csak egymás életét keserítjük meg.

2021. dec. 3. 21:49
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7

Akkor most folyton nézik, vagy 1x, amikor véletlenül nem kapcsoltad ki?

2021. dec. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem egymás életét keserítitek meg... Te keseríted meg a sajátod és a szüleid életét is.🤷‍♂️
2021. dec. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 Kezd már a saját sztorijába is belegabalyodni.
2021. dec. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!