Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért zavar hogyha a "barátaim...

Miért zavar hogyha a "barátaim" mással ismerkednek?

Figyelt kérdés
Akár fiú, akár lány, nem szeretem.
2021. dec. 4. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Én nem tudhatom hogy te mit gondolsz,hogy miért zavar,azt csak te tudhatod,én nem láthatok bele az agyadba.
2021. dec. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Félsz, hogy elveszíted őket.


Valószínűleg sosem volt sok barátod, sőt valószínűleg voltál kiközösítve is és olyankor csak álmodni tudtál arról milyen érzés lehet az amikor barátok vesznek körbe.


Most végre lett és annyira féltve őrzöd őket, hogy ha tehetnéd négy fal közé zárnád magadat velük, csakhogy ne legyen esélyük kiábrándulni belőled és ne érezd magad újra elhanyagoltan. Félsz, hogy visszaesel a múltadba.


Normális egyébként, csak tudd kontroll alatt tartani. Ez amúgyis csak egy átmeneti állapot és idővel, ahogy a te életedbe is újabbnál újabb emberek lépnek, úgy fognak elmúlni ezek a félelmek.

2021. dec. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Félsz: "mások jobbak/érdekesebbek/szórakoztatóbbak", "elfordulnak tőlem", "kikerülök a társaságból".

Lehet amit előző írt az történt: kiközösítés, vagy amúgy sincs sok barátod.

2021. dec. 4. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán sokat bántottak,így félsz az ismeretlen emberektől,attól,hogy behozzák őket a baráti körbe.
2021. dec. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4# Szerintem neked lesz igazad. :)
2021. dec. 4. 15:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Sejtettem,én is ugyanígy vagyok vele

4#

2021. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!