Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik 20-22 éves korukban...

Akik 20-22 éves korukban kijelentik, hogy ők nem szeretnének gyereket, megváltozik a véleményük idővel?

Figyelt kérdés
Tehát akik fiatalon azt mondják, hogy biztosan nem fognak gyereket vállalni, legyen az a nő szingli vagy sem, idővel változik a véleményük? Ha igen, akkor kb hány éves korukra gondolhatják meg magukat?
2021. dec. 4. 23:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Én 29 vagyok, de még mindig nem akarok
2021. dec. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%

Sokan megváltoztatják a véleményüket.


Régen utáltam a májkrémet, most imádom.


Régen én sem akartam gyereket, most úgy vagyok vele hogy szeretnék 30 éves koromban.

2021. dec. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
50-50%
2021. dec. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%

Aki nem akar gyereket, az valószínű azért nem akar, mert

A.)

nem gondolja magát szülőségre alkalmas személynek, gyerekkori traumák stb. miatt, vagy


B.)

Nincs meg hozzá a megfelelő anyagi háttér, vagy


C.) Mindkettő.


A második változhat, a többi általában nem szokott. Szóval attól függ melyik kategóriából jön.


Vagy van mégegy opció, ha


D.) Valaki túl nagy tehernek érzi és inkább éli a saját életét, nem akar felelősséget vállalni egy ekkora feladat iránt.


Ez sem szokott változni. Szóval 4 kategóriából 1 olyan van, ami nagyobb valószínűséggel változhat, ezért általában aki nem akar jelenleg, annak a jövőben sem változik az álláspontja.

2021. dec. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
36 éves vagyok és nem akarok gyereket, soha nem akartam, soha nem is fogok akarni. Nem az előző válaszban felsorolt okok miatt, hanem szimplán azért nem, mert nem szeretem a gyerekeket, és éppen ezért soha is nem éreztem rá igényt, hogy nekem legyem egy.
2021. dec. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
46 éves vagyok. Nem akartam gyereket. Nem is lett. Férjemmel vagyunk ketten.
2021. dec. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Én 18 évesen akartam gyereket. Érdekes, akkor senki sem mondogatta nekem, hogy jaj, majd változik a gondolkodásmódod...


Haha, változott. Most már mondogatják, de egyre erősebben érzem azt, hogy nem akarom. Mára minden porcikám irtózik a gondolattól. Főleg a saját gyerek gobdolatától.

2021. dec. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak magam evében tudok nyilatkozni, én 25 vagyok, nem szeretnék, és remélem nem gondolom meg magam. A gyerek érdekében.
2021. dec. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem akarok, mert mire? A covid diktatúràra? Ennek soha nem lesz vége. Inkább nem csinálok gyereket, nem akarom, hogy, szenvedjen, vagy rabszolga legyen. Eddig sem akartam, de már pláne. Eddig nekem terveim voltak, már azok sincsenek, minden szertefoszlott, pedig volt A,B,C,D tervem. Innentől már csak a túlélésre megyek, védem magam meg a családom, és ennyi. Lehet mondani, hogy "bumzi kontejjjós", de én így látom, és nem érdekel más emberek véleménye.
2021. dec. 5. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
48 eves vagyok, egy percre sem gondoltam maskepp. Szerintem gyerekkorban eldolt, egyszer nem jatszottam olyat, hogy en anyuka vagyok. Raadasul meg mindig teherbe eshetnek, bar felelotlensegnek tartom. Semmifele kapuzarasi panik nem fog el.
2021. dec. 5. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!