Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon el vagyok veszve,...

Nagyon el vagyok veszve, valaki? 18 fiú

Figyelt kérdés

Nyilván emberekkel problémám van, szorongok, nincsenek barátaim, családomon kívül nem nagyon vannak emberek. Ez mindenre ráhúzza a bélyeget szerintem.

Először is van egy betegségem ami nem gyógyítható. És ez miatt alakult ki a sok sok dolog.

Nem vagyok jó tanuló, nem tudom mit fogok kezdeni magammal. Még suliba is keveset tudok bejárni, mert általában mindig valami egészségügyi gondom akad. Osztálytársaim egyáltalán nem segítenek, teljesen leszarnak. Sőt, még a tanár sem ha írok neki, akkor sem. Esetleg elmondd minden lógósnak. Most mondanátok a hobbikat, de azok meg pénzesek, egyiket sem tudom csinálni, meg hát igazán nem is vagyok alkalmas rájuk szerintem.

Nem tudom az élettel valahogy felvenni a ritmust.


2021. dec. 7. 21:46
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Próbálnék nyitni, de levegőnek néznek. Már kicsit kezd a hangulatom depresszív lenni. Legszívesebben semmit nem csinálnék, csak kényszerből megyek be suliba, nem is tudok már figyelni.
2021. dec. 7. 21:48
 2/19 anonim ***** válasza:
5%
És mit vársz tőlünk?
2021. dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hogy hátha valaki volt így,és tudna valami segítséget nyújtani. De amúgy kiírni is jó volt.
2021. dec. 7. 21:51
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mihez lenne tehetseged? Ketkezi barkacsolás v egyeb munka?
2021. dec. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ilyenekhez biztos nincs.
2021. dec. 7. 21:56
 6/19 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy milyen betegséged van, de a sport nagyon jót tesz testnek, és léleknek! Szóval ha képes vagy rá, sportolj! Járd a természetet, az nagyon fel tudja dobni az embert.


És változtass a mentalitásodon, mert az így íráson keresztül is lejön, hogy borzalmas negatív kisugárzásod van! és ezt nem szeretik az emberek. Majd ha azt látják rajtad, hogy boldog vagy, és nyugodt, akkor fognak feléd nyitni.

2021. dec. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én rossz tanuló voltam, gyenge képességekkel, mégis helyezkedtem a világban, az évek során, és nincs rossz jövedelmem, de külföldön lenne jobb nekem, csak lusta vagyok elindulni, havonta kikapom azt a pénzt, és megveszem ami kell, vagy rakok félre belőle.

18 évesen keressed a helyed, nyiss olyanok felé is akiktől tartasz, én csavarogtam cigányokkal sokat ittunk halálig szórakoztunk, igaz hogy hasznom nem volt belőlük de jól éreztem magam velük abban az időkben, közbe haverkodtam füves kölykökkel is, tőlük akkor kezdtem leválni amikor belefogtam a jogsiba, és órákra frissen kellett menni, így nem fért bele a délelőtti cigi, úgy hogy délután meg vezetés, szóval magányos maradtam.

De attól te megpróbálhatsz haverkodni, fiatal vagy.

2021. dec. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű betegseg?
2021. dec. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem mentális. Nem akarom részletezni.
2021. dec. 7. 22:10
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem is akartam konkretumot.

De azt nem ertem h semmifele erxeklődesed nincs...? Ha nem fizikai tevekenyseg akkor informatika, rajz, egyeb...? Zene?

2021. dec. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!