Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A tenyérre csapást mikor...

A tenyérre csapást mikor alkalmazták?

Figyelt kérdés

Az ilyen jellegű büntetést csak filmekben vagy videókban lehet látni. Pl. Legendás Állatokban is megjelenik, ami 1926-ban játszódik. Manapság már egyáltalán nem hallani, hogy alkalmaznák ezt a módszert. Nyilván ma már be van tiltva a testi fenyítés, de mondjuk pofonokat a mai napig osztogatnak a szülők (rosszabb esetben eszközökkel verik az embereket, de szerencsére ezt is elég ritkán hallani. De az is lehet, hogy csak az én baráti társaságomban nincs jelen ilyesmi)

Miért maradt előbb abba, mint pl a fejre, hátra vagy a fenékre ütés? Nagyobb fájdalmat okozott? Ebben a filmben is tiszta seb utána szegénykém keze:cc


2021. dec. 10. 00:45
 1/5 anonim válasza:
0%
Ezotétia
2021. dec. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Azért ennyire ne vegyél már komolyan egy hülye filmet.
2021. dec. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagy fanja vagyok a Harry Potter univerzumnak, és csak példaként hoztam, mert ebben láttam.

Ha pedig arra gondolsz, hogy sajnálom benne a fiút, akkor meg nem tudok mit mondani. De biztosan nem fogok elnézést kérni érte, amiért több érzelmi intelligencia szorult belém, mint egyesekbe.

2021. dec. 10. 01:45
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Én szívesen visszahoznám. Pl., azoknál, akik magyar szövegben angol szavakat használnak teljesen feleslegesen.
2021. dec. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dél-amerikai videókban szoktam ilyeneket látni, ahol az elkapott tolvajt vagy másik bandához tartozót büntetik azzal, hogy a tenyerét verik deszkával, bottal.


Olyan nagyon nem élvezik.

2021. dec. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!