Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan viselte bárki az...

Hogyan viselte bárki az anyja/apja öregedését, gyengülését, várható halálát és annak bekövetkezését?

Figyelt kérdés
2021. dec. 12. 09:27
 1/2 Girlll3 ***** válasza:
53%
Rosszul. Még élt a néném, is volt, hogy sokszor elsírtam magam és felhívtam, hogy elfogott a szorongás, hogy mi lesz, ha nem lesz már. Most, hogy lassan 10 hónapja nincs velünk, mindennap gondolok rá és tudom, hogy szeretett, így egysű
2021. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Girlll3 ***** válasza:
Egyszerűbb így elfogadni, hogy tudom,mikor mire hogy reagálna és nem volt végülis nagyobb vita köztünk az utolsó időkben. Csak elbúcsúzni nem tudtam tőle rendesen. Meg ugye vannak dolgok, amiket bánok. De ha élne, akkor is szeretne és ez a szeretetkapcsolat vhogy bennem továbbél.
2021. dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!