Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Whisperton influenszer meleg?

Whisperton influenszer meleg?

Figyelt kérdés
Nincs vele problémám, nem is követem annyira, de tudom, ki ő, pár posztját már láttam. Kapásból azt mondanám rá, hogy meleg (egyébként nincs bajom a melegekkel sem, szintén), de állítólag volt barátnője vagy azt mondja, hogy nem meleg, de én ezt nem akarom elhinni, hogy egy hetero fiú/férfi így viselkedik és úgy néz ki, ahogy ő.

2021. dec. 13. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy biszex.
2021. dec. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha igaz lenne, hogy ezt külsőről el lehet dönteni, akkor ő nem meleg, hanem forró.
2021. dec. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%

Nem tudom ki ő, de eszembe jutott egy kérdés a kérdező felé:


Tételezzük fel, hogy meleg... és akkor mi van, számít ez?

2021. dec. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
#3, pont leírta, hogy nem.
2021. dec. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem számít, miért kérdezi? Valamennyire mégiscsak számithat, különben nem foglalkozna a témával.
2021. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű hogy meleg. Biszex eselytelen
2021. dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Hunhungarytea-n volt fent egy törölt videó, amit Ton feltöltött instastoryba, amiben egy barátnojével (bocsánat, angol a billentyuzetem, nincs hosszú ö-m) nyaral, és azt mondta, hogy mennek vissza megkeresni egy pasit, mert nagyon jól nézett ki, és hogy megy vissza megkeresni a ‘pasiját’
2022. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Meleg, ennyi. Húgom nézi pár videóját és az hogy egy férfi erősen sminkeli magát, meg festi a körmét az egyértelmű utalás arra hogy meleg. Normáis heteró férfi nem sminkeli magát és nem festi a körmét! Ennyi.
2022. jún. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg csak a nézettséget bekamuzza hogy ratyi közbe meg csak egy lányos csávó
nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!