Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem zavar hogy egyre...

Csak engem zavar hogy egyre tobb youtubernel hatalmasodik el az, hogy minden szponzoráció?

Figyelt kérdés
Pl regen nagyon szerettem Végh Dorit, vagy Linat. Mostmar tenyleg AZ OSSZES posztjuk hirdetés, szponzoráció, pedig Linat eddig ugy ismertem hogy csak olyat fogad el ezekből, amivel tenyleg tud azonosulni, de mostmar minden szart hirdet. Csak szerintem megy ez mar a minőség es a tartalom rovására? Mar a személyisége el is tunik az adott youtubernek, csak azt latom h about you, meg fehérnemű marka meg nemtommi. Amugyis tele van hirdetésekkel az insta meg az fb, minek csinalnak ok is mar hirdető táblát magukbol? Tudom, h pénz, de titeket nem zavar?
2021. dec. 16. 19:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Valamibő meg kő éni
2021. dec. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
22%
Csak téged.
2021. dec. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2, elfogadom ezt is ha nem zavar teged. Mondjuk nemtudom hogy csinalod :D
2021. dec. 16. 19:09
 4/21 anonim ***** válasza:
29%
Mit csinálok? Ingyen nézel valamit aztán panaszkodsz, hogy nem olyan az illető, mint amilyennek te szeretnéd.
2021. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
23%
te is "szponzoráció" miatt jársz be a munkahelyedre és ha nem kapsz semmit akkor vered az asztalt. Ők miért ne tennének így?
2021. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Es a Youtube miota munkahely? :D
2021. dec. 16. 20:13
 7/21 anonim ***** válasza:
61%

Youtube-ot nem nézek, de instán ugyanez. Kicsit szánalmas, hogy mindenkinek ugyanaz a kedvenc aktuális terméke. Aztán a következő. Kamus, nyomi, képmutató kis hülye az összes.

De van egy kiváló megoldásom: nem követem őket. 😀 Anélkül is szembejön sajnos épp elég ilyen kéretlen reklámemberke.

Személyesen 2 (+1 nem annyira felkapott, de azért sok követővel bíró) hazai influencert van szerencsém ismerni, hát az online világ és a valóságuk köszönő viszonyban sincs egymással.

2021. dec. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
kiket ismersz? na errol beszelek, nem baj ha vannak szponzoraciok, de ne ebbol alljon a csatorna meg az insta fiók, meg ne vállalj el minden szart a pénzért, csak olyat amit tenyleg ajánlanal masnak. Pl Végh Dori egy idoben mindig az Alfaparffal erőlködött de látszott hogy fingja sincs rola mi az.
2021. dec. 16. 21:31
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A szponzorációért cserébe jó pénzt fizetnek.... Tehát nyilván ebből élnek....
2021. dec. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Aha, en inkabb kevesebb penzt keresnek ezzel anyoutubeos bohóckodással, de akkor legalabb hitelesnek maradjak meg az embereknek. Hogy lehet hinni a szavamnak, h amit en ajánlok az tenyleg jo. mert igy semmi ertelme h mindent reklámoznak de kb mindenki csak röhög rajtuk xd
2021. dec. 16. 22:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!