Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan emberek...

Mit gondoltok az olyan emberekről akinek kisgyereke van, mégsem tartja vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ismerkednétek ilyen apukával/anyukával?

2021. dec. 20. 12:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. dec. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. dec. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Elkelpzelni nem tudom h tud az ilyen szülő nyugodtan lefeküdni minden este hogy nem tudja mi van a gyermekével

Volt párom sem látogatja a gyereket

Nem is keresi semmilyen formában

A szememben egy nulla

33/N

2021. dec. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Azért sok dolog lehet ám a háttérben. Az is lehet, hogy a másik kedves szülő tiltja tőle a gyereket vagy ilyesmi. Úgyhogy nekem ennél több infóra lenne szükségem ahhoz, hogy véleményt tudjak alkotni.
2021. dec. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom,senki ne kezdjen ilyennel! Kisfiamat sem látogatja az apja. Engem terhesen hagyott el,sok éves kapcsolat volt és terveztük. Csak ő bekattant. Eleinte jött 2 havonta majd ahogy nőtt a gyerek,választás elé állítottam. Vagy látogassa rendszeresen,vagy egyáltalán ne. Azóta nem láttuk. Biztos vagyok benne, hogy egyszer még kopogni fog de elküldöm. Nem ismerik egymást...ez így is marad már
2021. dec. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Röviden, tömören: férgek.
2021. dec. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem ismerem a sztorit. Peldaul terhes lett tole egy no, akivel nem is volt mas kozuk egymashoz, mint az a dugas, es a no nem akarja, hogy ez a ferfi a veletlenul fogant gyereke eletebe lepjen. Akkor milyen szemetlada? Mivel a kerdesbol semmi nem derul ki a teljes kepbol, igy megitelni sem lehet. Talan annyit, hogy no eseteben razos, akkor ott valami nagy baj van.
2021. dec. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
Van, hogy az anyával annyira megromlik a kapcsolat, hogy az apa inkább lemond a gyerekkel való kapcsolatról is. Mert ugye nem lehet elválasztani a kettőt a gyakorlatban. Én ezért nem ítélek el senkit. Meg eleve kérdés, hogy mennyire akarta azt a gyereket az apa, ezt is érdemes megnézni.
2021. dec. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

Nem a gyerek tehet arrol, hogy apa, osszevesztek. Miert rajta kell ezt kitolteni? En ilyenben nem is hiszek.

az apuka megijedt, inkabb meghatral, es nem foglalkozik a gyerekkel.

2021. dec. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Metionin ***** válasza:
100%
Semmit. Nem ismerem, nem tudom hogy miért nem tartja a kapcsolatot a gyerekével. Viszont nem kezdenék semmiképpen gyerekes férfival, akkor sem ha nem tartja a kapcsolatot a gyerekkel.
2021. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!