Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem undorító,...

Csak szerintem undorító, amikor mindig a férjhezmenés-gyermekvállalás témával nyaggatják az embert?

Figyelt kérdés
38/N

2021. dec. 21. 13:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%

De miért nem mész férjhez? ;D

Na, vicc nélkül!Hát ezt nem tudod elkerülni! Minimum a rokonság mindig ezzel nyaggat! Majd mikor már idősebb leszel akkor lassan leszoknak róla! Mindig el kell viccelni valamivel, nem kell úgy felvenni!

2021. dec. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az. Én házas vagyok és már nagyon nyomasztó, hogy minden családi látogatás arról szól, hogy mikor lesz már gyerek. Holott a tudtuk nélkül próbálkozunk, de nem jön össze, így eléggé fáj a téma...
2021. dec. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mind meg nekik, hogy neked ezt dobta a gép. Lépjenek tovább.

Amúgy de, undesz.

2021. dec. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Na ilyenkor szoktam én visszacsípni, hogy és, neked mikor lesz már diplomád? Lakást nem akarsz venni, mint a normális emberek, csak albikázol? Az nem igazi otthon ám. Mikor tervezted leadni azt a kis hájacskát a derekadról? Mármint azt csinálsz, amit akarsz, de egy igazi nő nem így néz ki, ne haragudj.


Attól függően vagyok görény, hogy ki mennyire sérteget azzal, amiért nincs gyerekem. Mert megkaptam már azt, hogy így nem vagyok igazi nő és ez így csak járogatás, nem komoly kapcsolat.

2021. dec. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem undorító, inkább primitív
2021. dec. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Akinek nincs önálló személyisége, az nagyon szeret ezen a témán lovagolni.
2021. dec. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van valami amivel nyaggatni lehet. Nekem van férjem és gyerekem, de nincs meg a diplomám mert félbe hagytam a fősulit. Tőlem meg azt kérdezgetik h mikor fejezem be. De hát nem lehet mindenkinek tökéletes az élete. Csak ezzel a baszogatással meg az a baj hogy teljesen rágörcsöl az ember. Én is néha úgy érzem h csak akkor leszek teljes értékű ember ha lediplomázom. Pedig rendes állásom van amit szeretek.
2021. dec. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Én nem értem, kikkel vagytok ti körülvéve?

Mindenki száztagú, csupa idős emberből álló rokonsággal tölti minden vasárnapját?

Vagy a munkahelyeteken téma ez ennyire? Vagy ilyen emberekkel barátkoztok?

2021. dec. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

8

Nem kell ehhez semmi extra. Sok a megrögzött gyerekbolond

2021. dec. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%

9-es, azt nem értem, miért folyton ti vagytok a téma, és miért ilyen tapintatlanul?

Én is nagyon szeretem a gyerekeket, családcentrikus ember vagyok, de eszembe nem jutna mondjuk havi rendszerességgel nyaggatni egyedülálló rokonaimat, ismerőseimet, hogy hogyan állnak a párkapcsolattal. Majd ha lesz valami komoly, úgyis elmondják. Maximum, akit szökőévente látok, attól kérdezném meg, hogy előző találkozásunk óta alakult-e valami a magánéletében.

2021. dec. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!