Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek, akinek folyamatos...

Szerintetek, akinek folyamatosan dicsérik a megjelenését az valóban meg is van elégedve a külsejével?

Figyelt kérdés
Neki is simán lehetnek olyan dolgai, amit kevésbé szeret magán?

2021. dec. 21. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van olyanja. Az onbizalom az elfogadassal kezdodik.
2021. dec. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Az sem mindegy, ki dicséri. Most pl ha anyám el van telve tőlem, az aranyos, de semmiképp sem növeli az önbizalmam, mert nem lát engem reálisan sem külsőre sem szakmailag stb.
2021. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amit dicsérnek, azzal általában meg vagyok elégedve (ritka, de van kivétel). Mással nem biztos. Ez lehet megjelenés, de bármi más is.
2021. dec. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Sok szomorú példa van rá, hogy nagyon önbizalomhiányos emberekről minden elismerés lepereg. Ez azért van, mert az önértékelés kisgyerekkorban fejlődik ki, később már csak önismereti terápiákkal módosítható. Tehát aki elégedett önmagával, az sem a dicsérő szavaktól az, hanem eleve jó az önértékelési képessége.
2021. dec. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem elég gyakran dicsérnek, de benne voltam egy bántalmazó kapcsolatban, így nem sokat ér. Szóval válaszolva a kérdésedre, simán lehet, hogy nincs megelégedve magával az, akit sokat dicsérnek.
2022. júl. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem nagyon szépnek tartanak, viszont én nem ezt látom a tükörben.
2022. okt. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!