Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A rendes katonai szolgálatban...

A rendes katonai szolgálatban lévő személyek (akár nő akár férfi) mit gondolnak az ilyen nőkről, illetve trendről?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy mostanában nagy divat lett, hogy közepesen bő terepmintás nadrághoz, kb. bikini méretű "haspólót" vesznek fel. Akik valóban katonák mit gondolnak erről?

Természetesen más is mondhat véleményt és ne essünk félreértésbe, felőlem bárki hordjon olyan ruhát, amiben jól, komfortosan érzi magát, csak a kíváncsiság foglalkoztat.



2021. dec. 22. 09:15
 1/9 anonim válasza:
Esetleg fotó?
2021. dec. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

#1 szerintem erre gondolt: [link]


Amugy kerdezo, rajtad mivul valoszinuleg senki nem gondol bele tobbet ebbe a szerelesbe, a hivatasosak a legkevesbe.

2021. dec. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Mostanaban? Utobbi 10-15 evben nem jartal emberek kozt?

Mit kellene gondoljak? Ez is egy divat, es ennyi. Semmi pluszt nem lat bele az atlag ember.

2021. dec. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Imádom, hogy itt bármilyen kérdésbe bele tudnak kötni az emberek. 🤡
2021. dec. 22. 09:46
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Legkozelebb probalj valami ertelmeset is kerdezni...
2021. dec. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
100%
A terepminta már a 2000-es évek elején is divat volt. Szerintem nem összevethető a rendes katonai ruházattal, messziről látható hogy annak más az anyaga, szabása, mintája, egy divat cuccról senkinek nem fog eszébe jutni egy hivatásos katona. Főleg hogy természetjárók, vadászok stb. is hordanak ilyet sőt az valamennyire még hasonlít is az eredetihez, hiszen funkcionális ruhák. Ennyi erővel homokszínű vagy olívzöld nadrágot se hordjon senki, mert olyan színű egyenruha is létezik.
2021. dec. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6os, és kihagytad a sötétkéket, minden férfi aki nem fekete öltönyt hord, felháborító XD (sötétkékek a rendőrök magyarországon, nem?)
2021. dec. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
7. Oh tényleg...meg a tiszta fekete, hiszen a TEKesek meg feketék
2021. dec. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En szoktam igazi katonai sapkakat hordani,amit manapsag is hordanak.


Van aki azt hiszi,h vkinek a noje vagyok es koszonget. 😂


Mas katonaknak meg tetszik,h vki szabadidejeben hordja a ruhaikat onszantabol. 😁

2021. dec. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!