Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak a mi országunkban lakik...

Csak a mi országunkban lakik ennyi cigány vagy máshol is?

Figyelt kérdés
Bizonyára törölve lesz a kérdés mert hát hogy is merek ilyet megkérdezni.

2021. dec. 23. 08:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Állítólag olyanok, mint a hangyák.

De hogy hozzánk került a rosszabból elég sok, az fix

2021. dec. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Miss Endzsi ***** válasza:
97%
Én már be sem megyek a városba nagyon, mindenhol ott legyeskednek a putribb fajtából.
2021. dec. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

2! Én is hasonlóképp vagyok, és baromira elkeserítő, hogy a 'saját' országunkban meg vagyunk félemlítve.

Mondanám, hogy a kormány dolga lenne kezdeni vele valamit, dehát ki bántja a saját fajtáját!? :)

2021. dec. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Ja!Sokan vannak es egyre tobben

Rakasra szulik a pulyat bar nem tudom mire:D

Igaza van a Toroczkainak hiaba tamadjak

2021. dec. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, itt laknak a legtöbben. Ha jól tudom még a késő középkorban, Luxemburgi Zsigmond idején kezdtek el bevándorolni.
2021. dec. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
India szerinted milyen ország?
2021. dec. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem a cigánysággal van a baj hanem annak %-val aki értelmes és dolgozik, mert az annyira elenyésző, hogy észre sem veszed, ellenben a lejmolós, tarhálós, drogosból egy hadsereg és persze cssodálkoznak ha rasszista vagy, bár én leszarom, nem szín alapján ütök hanem viselkedésre.


Ez az oldal tele van kis báránnyal akikben még mindig az a tudat van, hogy segíteni kell őket kitörni a putriból, igaz több tizen éve próbálnak beilleszkedni, gondolom ha többségben lesznek akkor már elég a magyaroknak hozzájuk igazodni, de ezeket az embereket beraknám BAZ vagy Nógrádba egy hétre.


Szerintem 1 kezemen megtudom számolni, hányat ismerek aki normális életet él, magyarul dolgozni jár rendszeresen, bejelentve.

2021. dec. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Egy külön országot kéne létrehozni az összesnek,jó messze innen.
2021. dec. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Miss Endzsi ***** válasza:
84%
Van nekik, csak valószinű indiából is azért jöttek el, mert kitagadták őket.
2021. dec. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Azokban az országokban vannak sokan amelyek az Oszmán Birodalomhoz tartoztak, mert a törökök megtűrték őket mivel pogányok voltak, utána meg azért nem űzték el őket az osztrákok mert a nagy háborús pusztítás miatt minden munkaskézre szükség volt (úgy is hívták őket "újmagyarok" mert elnéptelenedett területeket népesítettek be).

Az olyan országokban mint Ausztria, Csehország, Lengyelország nincsenek sokan mivel oda be sem engedték őket. Ahol sokan vannak MO, Szerbia, Románia, Bulgária, Görögország, volt oszmán birodalmi tartományok.

2021. dec. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!