Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kukásautósoknak, kukásoknak,...

A kukásautósoknak, kukásoknak, szokás adni valamit így az ünnepek előtt, ha már utoljára jönnel az évben? Ilyesmit hallottam.

Figyelt kérdés
Vagy a postásnak?

#szokás #Így hallottam.
2021. dec. 24. 05:08
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Én hasonló munkakörben dolgozom, számomra kellemetlen mikor jönnek jópofizni. Oké, kedvesek, aranyosak meg minden, csak ez így picit olyan fura nekem. Lehet ez másnak jól esik, de nekem csak egy nyűg.
2021. dec. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem szoktak. Akkor se tudom mikor járnak.
2021. dec. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi és egy szomszédunk a kukásoknak szoktunk egy zacskó sört adni (valami jobbat, nem kőbányait...) és mindig nagyon örülnek neki.


Mi is örülünk, mert mindig szépen bánnak a kukákkal, mások meg mindig panaszkodnak, hogy összetörték/dobálják stb. Bár nem gondolom, hogy ezeket direkt csinálják, nálunk ilyen sosem volt, úgyhogy hálásak vagyunk.


Meg mi egész évben normálisak, türelmesek vagyunk velük, megadjuk ugyanúgy a tiszteletet nekik, míg sok ember nem.

2021. dec. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Altalaban aki a kukakat ki es be szokta tologatni, az kokettal a kukasokkal es nem csak ilyenkor kedveskednek veluk hanem egesz evben, hogy akkor is kiuritsek a kukat ha valami olyan kerul bele ami miatt nem lenne kotelesseguk elvinni.

Amugy is van mutyi ebben a szakmaban ... a szemet elszallitas nem olcso (hivatalosan) es korlatozva van a kukaszam is. Akik okosban intezik fizetnek havi rendszeresseggel, kevesebbet mint a szolgaltatonak kellene (inkabb a kukas zsebebe) es akkor szamolatlanul elviszik a szemetet.

Kukasnak lenni Budapesten egy jobb keruletben protekcios allas es tobbet keres havonta igy, mint felmillio.

2021. dec. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem adok. Nekem mégis ki ad pluszt azért, mert egész évben végzem a munkám havi 300 órában? Még fizut is alig kapok, nem hogy elismerést, vagy ajándékot.
2021. dec. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyiknek se.
2021. dec. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!