Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha pl. valaki, akivel együtt...

Ha pl. valaki, akivel együtt élek, bejön a szobámba, én nem tudom kitessékelni, majd kiabál és kéri, hogy üssem meg, többször és nem távozik onnan, azt feljelenthetem?

Figyelt kérdés

Rám nyitotta az illető az ajtót, akivel együtt élek, majd én nyugodt hangnemben, kérleltem, hogy hagyja el a szobámat. Aztán feszegette az ajtót, kitámasztotta a kezével, nem hagyta, hogy becsukjam, közben mondta, hogy üssem meg, ezt akarta kiprovokálni, kicsit neurotikus állapotban, hogy rendőrt hívhasson majd elszenvedjem annak a következményeit, ha esetleg megütöttem volna. "Üss meg, gyerünk, üss meg, vagy félsz a rendőröktől, vagy az elmebetegtől..."

Ezt mondta, szinte folyt a nyála, de azért szerencsére számítottam arra, hogy mondani fog dolgokat, amiket azért a biztonság kedvéért felvettem, mint ezt is. Sose ütöttem meg senkit, egyébként.

Ilyenkor követett el szabálysértést? Vagy ilyenkor hívjam ki a mentőket és mutassam meg nekik, hogy nem teljesen komplett?



2021. dec. 25. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Nem jogi kérdés, hogy anyukáddal vagy apukáddal nem bírsz együtt élni.
2021. dec. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Teljesen irreleváns, hogy anyukám, apukám, barátom, barátnőm, lakótársam, vagy a főbérlőm.

Ha ebben az esetben valóban megütném, akkor erős kételyeim vannak, hogy csak engem lehetne felelősségre vonni. Egyébként nem akarom, nem azért mondom. Csak kíváncsi vagyok.

2021. dec. 26. 01:46
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Tanulság: nem kell háborodott elméjűekkel együtt lakni. Nem is értem, hogy ebbe miért mentél bele, hogy együtt legyél egy kettyóssal.
2021. dec. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Nem lehet, hogy szado-mazozni akart?
2021. dec. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mert nem tudtam, hogy ennyire az. :D
2021. dec. 26. 14:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!