Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálom a prostituálthoz...

Miért utálom a prostituálthoz hasonló viselkedést?( így engedi kiírni)

Figyelt kérdés

Nem vagyok szűz sarokban élő ember. Ezt leírom mielőtt írnátok.


Valamiért mikor meglátok valakit "kur*ulni" vagy akár csak olvasom, sztorit hallok ilyesmiről... Olyan undor meg nem is tudom mi kap el... Valamiért még a személyt is meggyűlölöm. Úgy hogy nem velem tette.

Nem álszenteskedni akarok meg minden, de valamiért ezt nagyon utálom, és felidegesít.

Tudom mindenkinek joga van mindenhez(xD) nem is ez a kérdés, hanem hogy mitől irritálhat ennyire a dolog?


2021. dec. 26. 23:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
Valszeg attól, hogy nem fekszik alád. De nincs ezzel semmi probléma. 2-3 éve én is így voltam ezzel. Utáltam a csajt mert nem az én k..rvám hanem egy másik csávójé. De aztá rájöttem, hogy felesleges ezen rugózni. Attól, hogy utálom még nem fog a farkamra ülni. Szóval simá csak nem érdekelt a dolog. Figyelmen kívűl hagytam. Utána (sajnos vagy nem sajnos) nekem is lett saját ribim. Az élet már csak ilyen. Az egyik megy a másik jön. Mondjuk nekem mostanában folyton csak mennek :D. Na mindegy.
2021. dec. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De nem érted, nekem akkor is ez van ha ilyet szeretne egy nő. Nekem ez nem jön be.
2021. dec. 26. 23:52
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Vallásos vagy?
2021. dec. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem.
2021. dec. 26. 23:56
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
Bajod van a női szexualitással.
2021. dec. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És mégis mi? Fejtsd ki.
2021. dec. 27. 00:15
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Te tudod, hogy mi. Létezik a Madonna/whore complex, olvass utána.
2021. dec. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezt ennyi alapján nem könnyű megmondani. Pontosabban milyen gondolatokat váltanak ki belőled ezek a nők? Pl, hogy felszínesnek látod őket, stb.
2021. dec. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Abszolút elértéktelenedik egy ilyen nő számomra. Undorodom tőle.
2021. dec. 27. 00:28
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Férfi is?
2021. dec. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!