Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Társadalmi szempontból milyen...

Társadalmi szempontból milyen hátrányai lehetnek nőként ha nem szőrtelenítek?

Figyelt kérdés
Úgyértem a szemmel jól látható helyeken.
2021. dec. 27. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Taszítóbbnak és koszosabbnak fognak gondolni.


Kb olyan hátránya van, mint annak, akinek hiányoznak a fogai

2021. dec. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Semmi.Sokkal egészségesebb nem borotválkozni, csak ez újabban szokás.
2021. dec. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

#2 Társadalmi szempont volt, nem egészségügyi


Én azt gondolnám hogy szingli és nem is keres párt, vagy egy lapos kapcsolatban él.

2021. dec. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Most telen vagy nyaron is? Most nem latszik kb semmi, ugy nemgaz.. a kar szortelenitestol alapbol kivagyok de a tobbi ha kilatszik az gaz sztem. Igenytelen hatasat kelti
2021. dec. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Igenytelennek fognak gondolni. Mintha büdös lennél. Egyébként a honalj-szortelenitessel a szagokat is megallitod.

Én már abba szocializalodtam hogy az emberek dezodort hasznalnak. Emlékszem egy munkahelyemen volt egy ilyen naturalista nő. Szőrtelenítés dezodor nuku. Egyébként ápolt nő volt, de nyáron fulladtak az emelyito izzadtsgaszagtol az irodában (én nem vele ültem, de konkrétan a szagcsikbol tudtam ha ő volt előttem a mosdóban).

2021. dec. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom nem jársz szoknyában,meg a hónaljvaut sem mutogatod...Akkor rendben van.Máskülönben Csubakkának fognak nevezni :D
2022. febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!