Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mostanában miért jegyzik el...

Mostanában miért jegyzik el szinte minden ismerősömet egy fél év után, engem meg 1 és fél év után sem?

Figyelt kérdés
Még nem élünk együtt a barátommal, de nekem is jol esne, ha kifejezné hogy komolyan gondolja velem, és mennyire szeret.
2021. dec. 28. 08:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom nem volt jobb ötletük karácsonyi ajándéknak 😂😂😂 én mondtam páromnak, hogy ha ünnepnapon vagy más különleges alkalmon akar eljegyezni, inkább meg se próbálja, mert baromi nevetséges. Szülinap, karácsony, diplomaosztó 🤡 Aztán mégis talált neki egy normális napot, amit csak ez tett ünneppé. 😊
2021. dec. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Együtt se éltek de jegyezzen el?
2021. dec. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Fel év után igent sem momdanék.
2021. dec. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Együttélés nélkül csak az jegyzi el a másikat, aki válni akar
2021. dec. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
29%

#2: Az mióta feltétel?


Anélkül is megkap, akkor meg minek?

2021. dec. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
40%
Mi közötök nektek másokhoz? Semmi összefüggés.
2021. dec. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
#5: Nem feltétel, logikus gondolkodás. Nem kérem meg annak a kezét akivel nem tudom, hogy milyen együttélni.
2021. dec. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

A tinik csinálnak ilyet, hogy fél év utan eljegyzés, egy normális férfi biztos nem.


"de nekem is jol esne, ha kifejezné hogy komolyan gondolja velem, és mennyire szeret."


Nen ez a következő lépcső!


Eljegyzésnek az esküvő előtt 1, max. 2 évvel van értelme, mikor már évek óta együtt éltek. Egyéb esetben üres gesztus

2021. dec. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%

Szerintem ez attól is nagyban függ, hogy hány évesek vagytok. 30 felett felgyorsulnak az események, míg huszonévesen általában lassabban halad egy kapcsolat. Engem majdnem 5 év után jegyzett el a vőlegényem (27évesek voltunk), akkor már majdnem két éve együttéltünk.


Ettől függetlenül meg tudlak érteni, engem is zavart, hogy folyamatosan mindenkit eljegyeztek körülöttem, többeket rövid idő után. Bár van olyan ismerősöm, akit eddig minden kapcsolatában eljegyzett a barátja, és most a harmadik eljegyzés valóban esküvővel végződött. Nekem ez azért megöli az eljegyzés varázsát.

2021. dec. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem egy-két hónap után tisztán látják a képességeid és inkább várnak, hátha felnősz.
2021. dec. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!