Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nézik le azt, akinek...

Miért nézik le azt, akinek kicsi otthona van?

Figyelt kérdés
30 négyzetméter körüli lakás nem nem is számít már érdemnek? Ahhoz képest, hogy mindenhol máshol azt hallani, hogy otthon meg albérletben élnek emberek és sosem lesz otthonuk, azt hittem, hogy elértem valamit azzal, hogy tudtam venni egy kislakást, de azóta folyamatosan azt hallgatom, hogy ez semmi, ez egy lyuk, ilyenben senki sem akar élni, elpazaroltam a pénzem... Szerintem nem olyan kicsi azért 30 négyzetméter... Első otthonnak miért baj, ha csak ennyire telik?
2021. dec. 28. 14:16
 1/8 A kérdező kommentje:
otthon = a szüleik otthonában
2021. dec. 28. 14:17
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Aki azt mondja, hogy baj és szar és stb. annak általában anyu és apu a valaga alá rakott egy lakást vagy potom 25 milliós segítséget.

Szóval egyáltalán nem gáz a 30m2. Lesz majd nagyobb is később.

2021. dec. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
#2 ott a pont. A legboldogabb ember lennék a világon ha egy 30-as saját lakásom lehetne.
2021. dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Az enyém 106 négyzetméter, valaki szerint ez is kicsi. Ne foglalkozz másokkal. Ha neked elég akkor elég.

Mindig lehetne mindenből jobb, nagyobb, újabb, de hidd el arra is megjegyzéseket tennének.

2021. dec. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Örülj H ekkora a lakasod. Nekem van egy 360m2, most örököltem, alig lehet kifuteni.
2021. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
100nm-esben lakom egyedül, szerintem nem használok belőle 30nm-t, elég lenne akkora.
2021. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Nekem kifejezetten tetszenek a mini lakások, ha jó helyen vannak, így többnyire nem vagy a lakásban és amikor ott is vagy nem túl pici.


Persze ez csak akkor ha egyedülálló vagy gyerek nélkül.


Pl.: Édesanyukám most vett egy 32nm-res lakást Budapesten Parlament melletti kis csendes utcában. Szerintem a legkirályabb dolog. 60-70 évesen ha egyedülálló lennék én is ilyen helyen laknék szívesebben.


Szóval autómatikusan nem nézek le senkit azért mert kicsi lakása van.


Az más kérdés ha valakinek a semmi közepén van egy lelakott 30nmres lakása, azt már nem tartom annyira "menőnek", de nyílván akkor sem nézném le. A fenti rövid leírást inkább arra mondtam, hogy bizonyos esetekben nem, hogy nem rossz, de kifejezetten jónak tartom a pici lakásokat.

2021. dec. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Ki néz le...??


Nem lehet, hogy csak a te fejedben van ilyen paranoia????

2021. dec. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!