Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Korod, nemed, magasságod?

Korod, nemed, magasságod?

Figyelt kérdés
2021. dec. 28. 23:00
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
Jólvan papuska menjen vissza nézze az M1-en a propagandát mielőtt megint bevonulnak a szovjetek. Mindjárt hozom a tejbepapit.
2021. dec. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 Dzsoki ***** válasza:
0%
Tudomásul veszem,csak nem értem,hogy mitől nem az a kérdés,hogy miért,hanem,séróból,gondolkodás nélkül válaszolnak? Igazából a 30-as válasza érdekelne!Vagy már nincs itt velünk?Legyen kedves megcáfolni,esetleg megerősíteni!Köszönöm.
2021. dec. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok még. Nos képzeld el, vannak helyzetek, események, dolgok, amikor önként és ingyen segítek - ahogy egyébként nagyon sokan mások. Tudom, hogy vannak olyan emberek is, akiknek ez nem megy. Ezek közül egyik mentalitás az amit írtál, miszerint ha másnak haszna van belőle, akkor bizony már csak azért sem segítek neki, nehogy rajtad élősködjön.

Mivel kérdezted, ezért ki is fejtem, mire gondolok.

Valaki megkérdezi az utcán, hogy mennyi az idő. Ha tudom, akkor elmondom neki. Nem érdekel, hogy ezzel most ő milliókat fog keresni, vagy megrövidíti az életem, vagy mi. Igazából egyetlen dolog amit ilyenkor számításba veszek, de ezt is csak mostanában, Ez pedig az, hogy biztonságos-e a saját időmérő eszközömet elővenni. Magyarán nem azért kérdi-e, hogy ellopja a kezemből a telefonomat, vagy ilyesmi. De ha ilyesmit nem gondolok, akkor segítek neki.

Ingyen.

Tudod miért?

Azért mert amúgyis ott vagyok abban a helyzetben, nekem semmibe sem kerül, neki meg nyilván fontos, különben nem kérdezné.


Na pont így lehet itt is. A kérdező lehet csak unalomból írta ki a kérdését. De lehet hogy adatokat gyűjt - ehhez mondjuk ez a 30 válasz nem túl gazdag hely... De az is lehet, hogy ezeket a számokat fogja lottón megjátszani és ezzel lesz milliárdos.

És?

Én meg nem. Én nem gyűjtök adatokat, nem írtam unalomból ki a kérdést. Nem fogok ezekkel a számokkal lottózni. Semmi ilyesmi. De pont erre jártam, és semmibe sem kerül segítenem egy embertársamnak, akinek ez lehet hogy tényleg segítség. Ha meg nem segítség, akkor sem okoz bajt.


Igazából nem is érdekel, hogy mire kell neki. Felőlem az intim részeire is tetováltathatja ezeket az adatokat, köztük az enyémet is.


Én nem azért segítek másoknak, mert így több leszek nálad - bár ez is igaz. Nem azért, mert bármilyen - akár anyagit is - hasznot remélek belőle, illetve ennek hiányában visszatartom a segítségem. Hanem a fentebb leírtak miatt.


Az írígység az csak elszeparál, megkeserít, elvesz.


És ne ess túlzásokba - gondoltam megelőzöm a bajt, és leírom, mielőtt átesel a ló túloldalára: nem vagyok annyira önzetlen, hogy bemondásra megosszam bárkivel a házam, autóm, párom, akármim. De olyan esetben, amikor úgy érzem, akkor bizony segíteni szoktam másoknak. Btw neked is most éppúgy önként és nem utolsó sorban ingyen válaszolok. Semmi hasznom nem lesz ebből. Nem firtatom, hogy miért kérdezel, és az sem igazán érdekel, hogy mihez kezdesz a válaszommal. Lehet el sem olvasod, olyan hosszú. A válaszom.

2022. jan. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Fú gyerekek nagyon átmentünk másik témába🤣
2022. jan. 1. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 Dzsoki ***** válasza:
0%
Köszönöm,itt vagyok.Bármi is lehet.Miért nekünk kell találgatni,hogy mit kezd vele?Mitől,nem meri leírni?Valóban,kicsit átmentünk,más témába.Az volt a kérdés,hogy nemed ,korod,magasságod?Erre kérdezem,hogy mi a célja a kérdésnek?Továbbra is kérdezem,mert a Kérdező,nem reagált.Lehet,hogy ő nincs itt velünk?Ilyen logika mentén,nevet,lakcímet,telefonszámot,meg számlaszámot is adhat,aki segíteni akar!Itt egyébként,mindenkinek lesz a válaszokból haszna!Egy kérdésre,megegyező válasz esetén egy szófordulat,kifejezés,ami máshol is használható,a haszon.Egyet nem értés esetén,jó látni,hogy nem vagyunk egyformák és keresünk valamilyen,elfogadható megoldást.Antagonisztikus ellentétek is lehetnek.Abból is lehet tanulni.
2022. jan. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
36! Ezek szerint nem sikerült megértened amit írtam. Sajnálom. Kérleek olvasd el újra a 34-es írásomat. Egészen addig, amíg felmerül benned az a kérdés, hogy "mitől nem meri leírni?"
2022. jan. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 Dzsoki ***** válasza:
0%
Elolvastam.Most,nekünk,illetve neked kell magyaráznod,hogy a kérdező,mit és miért kérdezett?Nem az ő feladata?Esetleg már nincs is itt velünk?Csak mi írunk.Tágabb értelemben pedig,akkor az is rendben van,hogy önkiszolgáló pénztáraknál is van vásárlás?Tehát,a termékek árában,kifizetem a pénztáros bérét,járulékait,mégis,nekem kellene az ő munkáját is elvégezni?Illetve,még ez sem lenne gond,ha valamilyen díjazás lenne!Mondjuk,5000 forint feletti vásárlásnál egy 100,200 vagy 500 forintos bón,ami legközelebb levásárolható lenne.Jelenleg,ugyanannyit fizetek akkor is,ha önmagamat szolgálom ki.
2022. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

Ó, én például nagyon örülök az önkiszolgáló kasszának, nem kell jópofizni a pénztárosnak, meg pirulni ha 3 csomag óvszert veszek egyszerre.


Valójában én nem a pénztáros szolgálataiért megyek be a boltba, hanem az áruért. Ilyen formán nekem az lenne a legmegfelelőbb, ha odamennék, már eleve össze lenne készítve egy csomagba / kosárba amit szeretnék. Aztán csak érintenék egy bankkártyát, és már mennék is. Az egész max 2 perc lenne. Nem kérem a pénztárost. Az, hogy őt is ki kell fizetnem az inkább gáz. Meg a raktarost, fuvarozót, műszakvezetőt, biztonsági őrt, stb. Mindet én fizetem azzal, hogy ott vasarolok.


De ez mint csak olyan kiadás, amitől én vásárlóként szívesen eltekintenék.


A kérdésre visszatérve: neked miért nem fér bele 3 adatot leírni, amikor ennél sokkal több időt és energiát cseszel el ingyen azzal hogy azon filozofálsz, hogy mire kellhet neki ez az adat.

Van olyan kérdés is, hogy "mit álmodtál?" meg "hogy érzed magad?" - ú, ne keresd meg ezeket, nagyon kiakadnál, merthogy az emberek ott is ingyen leirták a választ, miközben a kérdező nem mondta el, hogy mire kell enki ez az adat. Mire használhatja vajon?

2022. jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

Dzsoki, te egyáltalán minek gyk-zol?

Ha valaki megkérdezi hogy hogy kell ezt vagy azt csinálni, akkor azt a választ írod hogy csak akkor segítesz ha utal a bankszámládra, és már küldöd is az adatokat privátban?

Vagy csak kiveszel az itteni mikrotársadalomból, de bele nem teszel semmit? Te felteszel kérdéseket és elvárod hogy más válaszoljon rá, de te magad senkinek nem adsz normális választ semmire, mert ennyire számító vagy?

Netán csak azért vagy itt hogy puffogj a kérdések alatt hogy ezt miért kérdezik?

Komolyan nem értem, mit keresel itt. Láthatóan nem neked való ez a weboldal és nem tudsz sem releváns, sem hasznos válaszokat adni.

2022. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
100%

24

163

2022. jan. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!