Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék "humorosabb"?

Hogyan lehetnék "humorosabb"?

Figyelt kérdés
A környezetemben elhangzó poénokat, vicceket, humoros utalásokat, a szarkazmust, iróniát 90%-ban megértem, viszont én magamtól ilyeneket kitalálni, mondani valahogy nem tudok. Kicsit zavar hogy másokon nevetek, de rajtam senki sem tud mivel nem vagyok poénos. Mondjuk inkább introvertáltabb személyiség vagyok, lehet ez az oka.
2021. dec. 29. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Sehogy.
2021. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez vagy jon vagy nem. Ha erolteted, szarul fog elsulni.
2021. dec. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én elhatároztam, hogy én leszek a "vicces gyerek", amikor kb 12-13 éves voltam, és az lettem. Azóta állandóan nevettetem az embereket. Na jó, valaki szerint favicc az amiket én mondok. 😂 Azt mondják olyan vagyok, mint az apám, ő is állandóan viccet csinál mindenből (nem tudom, nem ismerem).

Nem tudom hány éves vagy, de ha még kb gyerek, akkor még van esélyed.

2021. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!