Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok. Nem igazán jövök ki a családommal. Ezt úgy értem hogy szeretem őket meg nem is bántanak, de egyszerűen úgy érzem hogy nem tartozom közéük. Teljesen másak mint én. Családi eseményeken már nem is szoktam részt venni mivel olyan mintha idegenek közt ülnék. Barátaim egyáltalán nincsennek, a lányoknál pedig eddig többször is felsültem és egy pár éve már nem is próbálkozom náluk. Az osztályban levegőnek néznek. Összességében úgyérzem hogy sehova sem tartozom. Öngyilkos nem akarok lenni mert nem bírnám megtenni se, de szinte folyamatosan azt érzem hogy megakarok halni. Nem akarom megtenni, de várom az egésznek a végét. Esténként sokszor sírógörcs üt ki rajtam. Úgyérzem hogy semmi szép és jó nincs az életben, az emberekben pedig csak a rosszat tudom meglátni. Egy örömöm a filmekben vagy könyvekben és videójátékokban van. Tudom ez most így hülyén hangzik de pl. annyira nyomaszt az is hogy ha egy jó film, játék vagy könyvet megnézek/elolvasok/kijátszok érzem azt hogy ez nem igazi. Tehát rendesen azon szorongok hogy ilyen nincs, ez csak fiktív és a valóságban nincsennek ilyen jó dolgok. Hajlamos vagyok még úgymond "pótolni" a barátokat fiktív karakterekkel. Pl. állandóan arról álmodozom (és kérlek ezért ne nézzetek hülyének) hogy pl. Tony Stark az egyik jó barátom. Tudom hogy nem valódi, de ez a tudat nyomaszt. Ami valószínűleg amiatt van hogy a valóságban már a saját öcsémmel is csak köszönő viszonyban vagyunk. Nem vesztünk össze vagy ilyesmi, hanem egyszerűen nem tudok kapcsolatot teremteni az emberekkel. De semilyen formában. És egyszerűen ez már megőrít. Nem tudom mit kéne tennem. Őszintén teljesen összeomlottnak érzem magam, néha még bolondnak is...

2021. dec. 31. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Kérj pszichológustól segítséget, nem szégeny :) Segít helyretenni magadban a dolgokat :)
2021. dec. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
*szégyen
2021. dec. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod! Igen erre gondoltam már de nem tudom még. Bizonytalan vagyok őszintén
2021. dec. 31. 19:45
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden bizonnyal orvosra lenne szükséged, hogy megértsd magad és túl tedd ezen a nehéz időszakon.
2021. dec. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Dzsoki ***** válasza:
Valamilyen,lélekbúvár kell neked!19 évesen,milyen osztályba jársz és nem munkahelyre?
2021. dec. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Végzős vagyok. Nyelvitagozaton is voltam szóval nekem egy évvel több volt a gimi.
2021. dec. 31. 23:21
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#5

Bár a kérdező megválaszolta már a dolgot. De én egy másik aspektusban tenném fel neked a kérdést: Hallottál már év vesztesekről?

2021. dec. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Dzsoki ***** válasza:
68%
Kedves Szabó úr!Igen,hallottam.Ettől még nem következik az eredeti kérdésből,hogy végzős. Hallottál már arról,hogy és valamint de kezdettel,nem kezdünk mondatot? Továbbá,nagyon jól elvagyunk egymással. Mennyiben segíti ez a kérdezőt? BUÉK!
2021. dec. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

#8

Ezt elnézted, mert lehet kezdeni "De" kezdőszóval mondatot. Egyfelől 71 évesen ismerem már a nyelvtant. Másfelől több pedagógus rokonom is van.


Érdemes lenne, hogyha #4 válaszomat elolvasnád, mert akkor tudnád, hogy már megválaszoltam.

2021. dec. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Dzsoki ***** válasza:
51%
A de,ellentétes kötőszó.Tagmondatok közé kerül.Vagyis,a dolgot után vessző és utána a a de.Kisbetűvel.Kedves kérdező!Valóban,nem szolgálja a kérdésedre a választ,de tisztázni kellett,számodra felesleges szöveget is!Bocs!
2022. jan. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!