Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megéri az első edzőtermi...

Megéri az első edzőtermi edzésre személyi edzőt fogadni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 3. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Voltam már edző nélkül, jól éreztem bent magam.
2022. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
személy szerint ha már lejárok terembe, akkor veszem a fáradtságot arra hogy utána nézzek melyik gyakorlatot hogy kell helyesen elvégezni, én így kezdtem...nyílván akinek nincs erre ideje vagy elég motivációja annak jó lehet, de én nem akarnék senkihez alkalmazkodni időpontilag, megyek amikor tudok és megcsinálom a kis fülesemben a dolgomat, addig engem hagyjon mindenki:D meg van sok olyan lelkis személyiedző, aki magára venné hogy többször nem mész és mégis ott vagy, aztán zaklatna hogy mikor mész következőnek, mi volt a baj, én inkább kihagynám ezt a személyiedző témát...
2022. jan. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Nekem konkrétan a teremedző segített első alkalommal. :D De mondjuk csak néhányszor szoktam, otthon szoktam edzeni.


Azonban nekem személyes, privát véleményem, hogy csak személyi edzővel (esetleg csoportos órán, de az kevésbé) ér valamit az edzés. Különben lehet, hogy rosszul csinálod. Akkor is, ha tudod, hogyan kell, mert nem látod magadat.

2022. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én régen egyetemistaként jártam le edzegetni. Ott egymást segítették az emberek. Én is segítettem, tanácsot adtam, ha láttam, hogy javítani kell a mozdulatokon, és én magam is kaptam tanácsokat, mit-hogy csináljak.


Persze az biztos nem árt, ha már az elejétől van egy személyi edző, aki tud tanácsokat adni és segít összeállítani egy edzésprogramot, figyeli helyesen végzed-e a gyakorlatokat.

2022. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a saját példámból tudok kiindulni - nekem baromi sokat segített. Azért a neten is rengeteg tévhit és hülyeség van, és a teremben edző emberkék sem mind képzettek a témában. Én meg durván kövér voltam, és baromi fontos volt, hogy ne csesszem szét az inaimat és amennyire lehet, egészségesen fogyjak. Azóta is amúgy hozzá járok, mert érzem magamon, hogy néha visszacsúsznék rossz tartásokba pl., ha ő nem figyel, könnyű elrontani. Közben meg olyan ismerőseim, akik saját szakállra kezdtek el dolgozni meg "jaj, én megtanulom youtube-ról, az edző pénzkidobás" meg "életképtelenség, ha vki magától nem tudja megtanulni", azoknak meg folyamatosan voltak gerincbántalmaik, izomszakadásai... nekem meg soha, és fogytam majdnem 40 kilót.
2022. jan. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!