Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik, hogy valaki megérzi...

Létezik, hogy valaki megérzi a halálát előre?!

Figyelt kérdés

2022. jan. 4. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Ja, látod előre hogy el fog baszni a busz...
2022. jan. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, milyen termeszetu halal. Idos vagy sulyos beteg emberek par nappal elotte erezni szoktak, akkor is, ha elvileg meg par honapig vegetalhatnanak. Sokan meselnek ilyet, en szemelyesen aposomnal lattam. Minden nap latogattuk az otthonban, Alzheimeres volt. Egyik nap a szemembe nezett, megfogta a kezem, tartotta, es azt mondta, koszonom. Tudom, hogy bucsuzott.
2022. jan. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha beteg vagy vagy idős vagy, akkor pár nappal a halálod előtt megérzed, hogy nem sok van már hátra. Ha ezt érzed, ilyenkor jelezheted a családodnak, hogy már búcsúzol.
2022. márc. 14. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen! A nagyapám, az életének az utolsó évében érezte, hogy már nem fog tovább élni, a szülinapi ajándékára (februárban) is azt mondta, hogy minek. Decemberben agyvérzésben hirtelen meghalt.


Olvastam hogy egy pap naplót írt, és megírta, hogy ezt a szörnyűséget már nem fogom megérni, és meg is halt (természetes halállal) pár hónappal az I.vh. kitörése előtt.

2022. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!