Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tiktok trendről? Csak én élvezem ennyire?

Figyelt kérdés

Szóval van az a trend,(aki tiktokozik sokat az biztos ismeri)hogy kaja emojikat írnak ki pl:

🧅🌭🍩🧀🥬

És ezeket az ételeket megeszik a videóban egymás után. Egy külföldi szőke csaj szokta csinálni, tőle a kedvencem, de nem csak ő készíti ezeket. Tudom semmi értelme, de valamiért éhes leszek ezektől a videóktól, és jó ízűen eszek miközben nézem :DD



2022. jan. 4. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Köszi, ezt lementem, hogy ha a jovobeli torteneszek a 21. Szazadi retardációra keresnek bizonyitekot, akkor keznel legyen.
2022. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
#1: +1
2022. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Mármint adom a véleményed :D
2022. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jófajta trend , az írány jó cél remélem a nap lesz
2022. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Hajrá. Majd jól megdagacc, és nem férsz ki az ajtón. ^_^
2022. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

🍇🍈🍉🍊🍋🍌🍍🍎🍏🍐🍑🍒🍓🥝🍅🥥🥑🍆🥔🥕🌽🌶️🥒🥦🍄🥜🌰🍞🥐🥖🥨🥞🧀🍖🍗🥩🥓🍔🍟🍕🌭🥪🌮🌯🥙🥚🍳🥘🍲🥣🥗🍿🥫🍱🍘🍙🍚🍛🍜🍝🍠🍢🍣🍤🍥🍡🥟🥠🥡🦀🦐🦑🍦🍧🍨🍩🍪🎂🍰🥧🍫🍬🍭🍮🍯🍼🥛☕🍵🍶🍾🍷🍸🍹🍺🍻🥂🥃🥤🥢🍽️🍴🥄🔪🏺

Jó étvágyat!😁

2022. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Durva, hogy most már kb. akármivel lehet szórakoztatni az embereket. Felveszed ahogy eszel. Mi kell ennél több?

Bár lenne annyi felesleges időm, hogy ilyenekre pazaroljam.

Pedig szeretek baromságokat nézni néha, de én már vén p*cs vagyok aki megragadt a fail meg ilyesmi videóknál.

2022. jan. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
7es válaszolónak. Durva, hogy abba bele se gondolsz, hogy nem feltétlen szórakoztatásból csináljak ezeket a videókat, hanem mert esetleg segíthet evészavaros embereknek. Miért kell ítélkezni mielőtt tájékozódnál valamivel kapcsolatban?
2022. ápr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Na ne fárassz... Majd amikor elmész orvoshoz és majd így segít neked. Képzeld már el.

Vagy majd mikor szexuális dologgal mész aztán kiveri neked a p*csét, hogy tessék.

Azért ne menjünk már egy bizonyos szint alá, ha kérhetem (tudom nem).

2022. ápr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!