Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én mondom, kegyetlen világban...

Én mondom, kegyetlen világban élünk. Ugye?

Figyelt kérdés

2022. jan. 4. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Igen.

Na? Most már jobb, hogy ezt megerősítette egy számodra vadidegen ember neked?

2022. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Mit akarsz csinálni,forradalmat?
2022. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen, farkastörvények vannak. :D
2022. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen: te mondod.
2022. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hányinger elkap tőle. Már az elszigetelt tanya gondolatàn filózgatok, és már olcsó ingatlanokat nézegetek kis falvakban, ahová le tudnék lépni a pi csàba. Építőiparosként maximum a tetőhöz kéne hívni segítséget, ha kellene, minden mást képest lennék én megcsinálni. Sajnos nem bírom ezt az undorító világot, egész életemben városban éltem, de az utóbbi tíz évben tanyára vágyom, sőt az utóbbi két év hisztije óta pláne. Nem megy, nem bírom. Menekülni akarok.
2022. jan. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A zemberek, és így a társadalom akarja ezt is, sajnos.
2022. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
64%

Én így fiatalként (19) azt tapasztalom,hogy semmiféle lelki segítséget/támogatást sem kapnak a velem egykorú,vagy akár sokkal fiatalabb tinédzserek.

A szüleinket túlságosan leköti a pénz szeretete,a pénz gondolata, így ránk már egyáltalá,vagy csak alig alig van idejük.

Ha mégis van idejük azt mondják,bezzeg az én koromban senki sem volt depressziós. Vicces..


Az iskolában sem azt tanítják,amire az életben szükségünk lenne. Nem úgy bánnak velünk,ahogy azt egy normális diákkal kellene.

(Épp ezért hagytam ott a középiskolát is tavaly).

Kitartó vagyok,mindig is az voltam,de az embernek mára túl sokmindent kell lenyeljen,ha akar valamit az életben. Szakma kell ez tény! Anélkül nem lehet élni normális életet,

De miért áll mindenek felett egy tehetősebb ember? És én,aki szerényebb körülmények között élek, miért nem vagyok emberszámba véve,holott ugyan úgy dolgoztam,mint más..


Kevés dolog szól számomra az élet mellet.

Néha úgy érzem,semmit sem veszítek azzal,ha eldobom.

2022. jan. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én 18 éves vagyok, én is ott hagytam az iskolát, mondjuk helyette beiratkoztam esti gimnáziumba.🤷‍♂️
2022. jan. 5. 10:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!