Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit mondanàl az időutazónak?

Mit mondanàl az időutazónak?

Figyelt kérdés

Egy időutazó megadja a lehetősèget, hogy visszamehess 2 időpontra.

A kikötèsek:Az első időpont csak az èleted egyik napja, pillanata lehet.A màsodik a törtènelem bàrmely időpontja, bàrmely szemèly èletènek bàrmely pillanatja lehet.Az adott időpontban èlő szemèllyel beszèlhetsz mindkèt esetben.A törtènèst egyiknèl se tudod megvàltoztatni, mintha filmet nèznèl valakivel. A szemèly aki veled van, nem hazudhatna neked. Hova mennèl, kivelmit beszèlnèl, mit kèrdeznèl meg?


2022. jan. 6. 09:57
 1/8 A kérdező kommentje:
(Az elsőnèl nem feltètel, hogy èlő legyen a zsemèly, de olyannak kell lenie, aki ismert tèged, vagy te ismertèl)
2022. jan. 6. 10:04
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Saját életemben olyan időszakra mennék vissza, amikor még élt a nagypapám (szóval legalább 15 évvel ezelőtti időbe) és vele beszélgetnék. Megkérdezném azokat, amiket szeretnék, illetve, amikre már nem emlékszem pontosan. Sok jó története volt, nagyon érdekes dolgokat mesélt. De sajnos a részletek már kiesetek.

A bárki a kedvenc könyvsorozatom írója lenne: Frank Herbert. A könyvről beszélgetnék vele, és minden másról, ami beszélgetés közben felmerül.

2022. jan. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A saját életem ijesztő lenne, főleg, mert autista vagyok. Bár a 2004-es szentestét megnézném, vagy egyéb családi eseményt 2002-2004 környékéről.



A régebbi az első magyar gőzüzemű vasútvonal átadása lenne. De ha mindenképpen kell személy, kiválasztanék egy történelmi alakot akkoriból. (Személyek engem nem túlzottan érdekelnek, események inkább, vagy pl a hétköznapi nép élete.)

2022. jan. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem kötelező a szemèly az opcionàlis.
2022. jan. 6. 10:16
 5/8 A kérdező kommentje:

akkor èn os megvàlaszolnàm:

ahogy a kettes írta èn is a nagyapàmmal talàlkoznèk. Amikor utoljàra làttam, vàlasztanom kellett vagy őt làtogatom meg, vagy mecsre megyek a többieket. Èn hizzà mentem Elmondtam neki, hogy meccsem lenne. Mondta nyugodtan elmehettem volna. Mondtam neki, hogy mecsre bàrmikor mehetek, hozzà èvente egyszer. Fèl èvre rà mikor ugyan az a csapat ellen jatszottam, az utolsó percekben győztes gólt lőttem, pedig vèdő voltam, ès kevès gólt lőttem. Ezt a meccset nèznèm meg vele.


A törtènelmi a Kennedy gyilkossàg idejère, a lövèst leadó helyen, a gyilkossal beszèlnèk. Magàról a gyilkossàgról beszèlnèk vele.

2022. jan. 6. 10:22
 6/8 A kérdező kommentje:
*telefonon mèg most se tudok írni....
2022. jan. 6. 10:23
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Ha visszamehetnék az időben, akkor nem hoznám meg azt a döntést, hogy elköltözöm onnan, ahonnan. Ez volt nálam a sorsfordító, amit halálosan bánok.


Egyéb ilyen-olyan történelmi esemény - mivel nem változtathatok rajta - nem érdekel.

De ha mégis kell valamit választanom, akkor megkérdezném Neil Armstrong-oz, hogy hogy is volt valójában az a "Holdra szállás"?

2022. jan. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Hmmm. Nekem a saját életemben levő időutazás nem lenne fontos, nem rémlik senki, akivel beszélni szeretnék. Csak olyanok jutnak eszembe, hogy megnézném, hova tettem az ilyen-olyan papírokat, amik a házban elvesztek, és most jól jönnének.

A második utazásnál Jézushoz mennék, megérinteném, és beszélgetnék vele. Megkérdezném, hogy jó úton halad-e az életem, vagy min változtassak magamon? Vissza már az áldásával térnék, a betegségem is meggyógyulna.

2022. jan. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!