Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt az a mondat, ami a...

Mi volt az a mondat, ami a legrosszabbul esett valaha?

Figyelt kérdés

2022. jan. 6. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen: “nem vagy idevaló. Más is elment már, ha nem tetszett neki valami.” (HR)
2022. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
"Te egy tévedés voltál!"
2022. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Rokontól: "Apád is miattad halt meg" (a napi 2 doboz ciginek és a kezeletlen magas vérnyomásának tuti semmi köze nem volt a szívrohamához, nyilvánvalóan én stresszeltem a halálba)


Kb az volt az utolsó beszélgetésünk amúgy.

2022. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A páromtól, akiről azt hittem, szerelmes belém:


Nekem nem kéne jó nő, mert azt félteni kell.

2022. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Életem első komoly szerelme miután megcsalt:

"Csak azért voltam veled, mert sajnáltalak".

2022. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
"A gyakorin túl is van élet"
2022. jan. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jut most ilyen eszembe. De mikor engem is zavar valami és bánt, de valaki még megjegyzést tesz rá.
2022. jan. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Miután évekig hitegetett a barátnőm, hogy örökké együtt leszünk aztán megcsalt : "Nem tehetek róla, hogy ő jobb"
2022. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Barátom miután szakítottunk egy nagyon csúnya időszak után: "Jobb is hogy nem szültél, mert még a gyerek is dilis lenne". Mániás depresszióm van, gyógyszereket szedek. Az ilyen beszólásokkal nem segít....
2022. jan. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Édesapámmal veszekedtem, miután megbuktam egy egyetemi tárgyból és a fejemhez vágta, hogy "XY szégyenkezne miattad!". XY azt a gimnazista tanáromat értette, aki ugyanezt a tárgyat tanította, és mind őt, mind a tárgyat nagyon szerettem. Ez a tanárom nem sokkal az érettségi után elhunyt, amit nehezen viseltem. Azonnal elsírtam magam, mire édesapám azonnal bocsánatot kért. Tudom, hogy csak dühében mondta és láttam rajta, hogy nagyon bánja, de ez akkor nagyon fájt.
2022. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!