Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmenjek vizsgázni?

Elmenjek vizsgázni?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Elkezdtem egy iskolát szeptemberben, be is jártam ahogy időm engedte(dolgozom mellette), és nem sokára ágazati vizsgám lesz belőle. De senki nem mondta még azt sem, hogy miből kell készülni. Csinálgattunk az órákon pár dolgot, de azt amit ott csináltunk, meg ami vizsgán lesz az ég, és föld szerintem. Az esély arra, hogy átmegyek szerintem 0. Pár nap van vizsgàig, és a tanárokat hiába kérdezzük nem mondanak semmit a vizsgával kapcsolatban. Például annyi volt a gyakorlati oktatás is, hogy fémlapból dobozokat hajtogattunk, meg ilyen hülyeségek. Kétlem, hogy ez lesz vizsgán a feladat. Szó szerint azt sem tudja senki, hogy miből kell készülni. Elméleti anyag van PÀR OLDAL feltöltve, meg vettem tankönyvet, de ez csak az egyik tantárgy, gépészetből elméletet se vettünk. Semmit. Nem tudom egyáltalán bemenjek-e vizsgázni, mert le fogok égni, hogy nem tudok szó szerint semmit.

Szerintetek bemenjek így vizsgázni? A vizsgára a jelentkezési lapot még nem írtam alá.


2022. jan. 7. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet itt nem állja meg a helyét, de egyetemen úgy veszem észre hogy azokon a szakokon, ahol megengedik azt, hogy a diákoknak ötletük sincs mi lesz a vizsgán és a tanár sem tudja igazán.


Meg persze olyan lusta az oktató, hogy ezzel nem akar foglalkozni így kerüli a kérdéseket.


... többnyire azt jelenti, hogy laza 5-el átenged majd mindenkit.

2022. jan. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, carügy..nekem tavaly volt ágazati vizsgám. De mi készültünk rendesen, a tanárunk még össze is válogatta azokat a kérdéseket, amelyek valószínűleg szerepelnek a vizsgán. A 80%-uk szerepelt is, így 15 perc alatt mindenki végzett, 90% felett. Amúgy logisztikából vizsgáztunk.


Elég hanyag tanáraid lehetnek, ha hidegen hagyja őket a felkészülésetek. Mert ha megbuktok, nem mehettek 2. félévbe.


De én azt tanácsolom, hogy próbáld meg, ha nem megy, esetleg akkor fontold meg a kiiratkozást.

2022. jan. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kettes, igen. Az lenne a normális, hogy készítenek minket, de szarnak bele mind az egészbe az a szomorú. A kiíratkozàs már szóba került, valószínűleg még az első félév vége előtt ki fogok iratkozni, mert nem tanulunk semmit szó szerint. Sajnos jó nagy trágya ez az intézmény, egyik tanár sem csinál semmit kb, meg senkit nem érdekel semmi, megy a fejetlenség magas szinten.
2022. jan. 7. 00:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Már mi a retkes lyukas zoknimért ne mennél el?! Mit veszíthetsz?! Csak nyerhetsz az egészen.


Ha meg nem mész el, csak magadnak teszel be, de akkor tuti, és még mást sem okolhatsz.

2022. jan. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el. Legalább megadod az esélyt magadnak. A másik, ha nem is sikerül, legalább tudod, hogy legközelebb miből készülj.
2022. jan. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!