Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Befogadnád Nurszultan Nazarbaj...

Befogadnád Nurszultan Nazarbajevet ha, becsengetne főznél neki levest andál neki fekhejet?

Figyelt kérdés
most hogy Kazasztánba rendszerváltás lesz lehet nincs, szegénynek hova mennie és szegény már 81 éves én pl tökre bírnám ha nálunk lakna
2022. jan. 8. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem hallottam még róla sosem, de segítenék rajta. Te meg kérdező, tanulj már meg írni. A "ha" és "lehet nincs" után a vessző értelmetlen, a "fekhejet" pedig nem j-vel írják, hanem ly-vel. Végül pedig nem "andál", hanem "adnál".
2022. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
Vezírem, Viktorta, így aki az ő haverja, az az én haverom is:).
2022. jan. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem üres kézzel távozott (nem szokásuk), szóval szívesen látnám, méltányos albérleti díjat számolnék fel. + rezsi természetesen.
2022. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Nem.

És nem azért mert ő Nuzurbán Azerdjavics, hanem azért, mert nem fogadok be senkit. Vannak erre intézmények, szervezetek.

2022. jan. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%
Mi?
2022. jan. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!