Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Internetes beszélgetőpartnerem...

Internetes beszélgetőpartnerem rám van szállva, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Találkozni akar meg ilyesmik, de hogy mondjam meg neki hogy én csak interneten akarok vele beszélni? Tökre beleélte már magát a találkozóba meg ilyesmik. De nekem nem jelent igazából annyit.
2022. jan. 8. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki amit ide is leírtál. Ha nem hitegetted és normális, meg fogja érteni.
2022. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%
Ahogy az 1. válaszoló mondja. Ha meg nem érti, add oda neki a táskát. A tiltáskát.
2022. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ő tök más hitbe van. Nem akarom megbántani.
2022. jan. 8. 23:07
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tűrjed.
2022. jan. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%

#3 és akkor ez most így jó? Ő abban a hitben van, hogy találkozni fogtok, de te nem akarsz. Ergo 2 kimenetele van a dolognak:

-találkoztok, és végig fogod szenvedni

-hitegeted, és a csalódásoktól végig szenvedni fog


Miért nem mondod meg neki kerek perec, hogy neked ez csak egy netes barátság? Ha megbántódik ezen, akkor annyit is ér, mert nem egymást keresitek.

2022. jan. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mert alapból olyan személy aki eléggé maga alatt van. Nincs rendben mentálisan.
2022. jan. 8. 23:49
 7/12 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:

Mióta ismered?


Én az ilyet még a személyes kapcsolataimból is hanyagolom. Nem én tehetek róla, hogy leépült. Megpróbálok rajta változtatni, de ha nem megy, akkor nem erőlködök; mindenki a saját sorsának a kovácsa.


Egyáltalán mi az, ami köt hozzá így interneten keresztül? Vagy szimplán ennyire empatikus vagy, hogy egy netes barátsággal ennyire törődsz?

2022. jan. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Interneten néha jót beszélgetünk ennyi. De igen, eléggé empatikus vagyok.
2022. jan. 9. 00:11
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha találkozol vele személyesen, a nyakadba veszel egy koloncot. Nem tudod kezelni.

Virtuálisan is rosszul csinálod. Meg kell mondanod, hogy személyesen nem, csak levélben. Mást nem tehetsz.

2022. jan. 9. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tényleg mondd el neki! Minél tovább húzod, annál rosszabb lesz.

Tudom, hogy nem könnyű, de ezt jobb lenne minél előbb tisztázni.

2022. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!