Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mr.Bean miért hargszik a kék...

Mr.Bean miért hargszik a kék Reilant Robinra?

Figyelt kérdés

#kulcsszó #Mr. Bean #Reilant Robin #Három kerék
2022. jan. 9. 00:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem haragszik rá, csak a véletlenek úgy hozzák hogy mindig pont vele szúr ki.


de a reliant robin egy kis rajongói közösséget leszámítva erős célpontja még angliában is a vicceknek. :)

2022. jan. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez egy jó kérdés!
2022. jan. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bab bácsi véletlen ment neki mindig.
2022. jan. 9. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát... Pl itt nekem úgy tűnik hogy haragszik rá🤷‍♂️

[link]

2022. jan. 9. 10:01
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg itt kezdődött minden:

https://www.youtube.com/watch?v=x-Blm6gh0Gs

2022. jan. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

[link]

😂😂

2022. jan. 9. 19:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Ott még az autószerelő értette is a dolgát. 😂
2022. jan. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem haragszik csak rá, talált valamit a világban ami gyengébb és satnyább nála :)
2022. febr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2%

Ohh. Mr Bean rajongónak tartom magam, de most meglepődtem. Azon, hogy ez valakit miért érdekel egyáltalán, hogy kire haragszik?! Nem sok ez? Hisz semmi köze hozzád, az életedet nem befolyásolják az emberi kapcsolatai.

Rideg lennék, hogy ilyen melységekben nem erdekelnek vadidegen emberek? Mert attól, hogy szeretem a munkásságát, attól ő még egy idegen!

Tehat én ráköszöntem pl. Balazs Fecóra a kerthelyiségben, de nem azt skubiztam, mit csinál, kivel beszél, mit iszik, főleg nem zaklattan autógrammkéréssel vagy azzal, hogy odamegyek es elmondom neki mennyire tisztelem. Szerintem a köszönés bőven elég volt. Bulvarlapok éhenhalnának tőlem, a barátaimról pedig eppcsak azt nem tudom, mikor vokt székletük, máskülönben minden érdekel.

Elnézést az offért!

2022. dec. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

9


Én meg azon lepődök meg, hogy vannak ilyen érdektelen emberek, mint te.

Az meg, hogy valakit érdekel egy kitalált karakter motivációja, mióta egyenlő azzal, hogy valaki kukkolja a híres szomszédját? Te nagy hülye vagy, már bocsánat.

2022. dec. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!