Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak, ti is mind vállalkozó...

Férfiak, ti is mind vállalkozók vagytok egytől-egyig a csajok örömére? Ha Miskolcon késésben vagyok, megyek a munkahelyemre háromnegyed 8 kor (8 koz kezd.), és 10/9 autós lehajt az üzletek felé, akkor 99%, h vagy nem dolgoznak, vagy vállalkozók?

Figyelt kérdés
Vagy nyugdíjasok, vagy később dolgoznak. De tényleg az van, hogy ha előttem megy egy tucat autó akkor abból 10 biztosan nem megy tovább a melóhely felé (vagy később, de akkor 8 ra nem érhet be), hanem lehajt a boltok felé. Miért? Viszont éhező vállalkozót nem ismerek itt, kb 40 ilyen ismerős van, mind szakad szét a rengeteg dohánytól, amit havonta felmarkol, és mindnek jó nője van, sokan közülük egyszerűbbek egy amőbánál. Ergo minden hülye tud vállalkozni és rommá keresni magát. Csak én nem? És a csajoknak is csak ez a vállalkozó fickó kell.
2022. jan. 9. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

Akkor miért nem vállakozol?


Btw az én férjem nem vállalkozó, de olyan jellegű a munkája hogy viszonylag szabadon tudja beosztani az idejét. Egyre több helyen van törzsidő, vagy rugalmas munkavégzés, esetleg olyan home office, ahonnan ki tud ugrani az ember ha dolga van.

2022. jan. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
igen, de nem a csajok miatt lettem az, hanem magam miatt.
2022. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk aki vállalkozó, az mégis miért pont a reggeli csúcsforgalom idején menne vásárolni?
2022. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
A leírt szitu sokkal inkább hangzik úgy, hogy reggel munka előtt bemennek vásárolni, és 9-re járnak dolgozni (ami amúgy teljesen általános). Aki magának osztja be az idejét miért pont 8ra menne vásárolni?
2022. jan. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!