Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted hasznos és jó lenne...

Szerinted hasznos és jó lenne ha itt a gyakorikerdesek.hu oldalon mindenkinek látszana a felhasználó neve mellet, a neme és a kora is ?

Figyelt kérdés

Javasolnám az oldal üzemeltetőjének, hogy állítsa be úgy az oldal működését, hogy kötelező legyen megadni azt, hogy valaki Nő vagy Férfi és, hogy hány éves a kérdező!

Még akkor is látható legyen a kérdező neme és kora ha az anonimitást választotta a kérdező vagy a válaszadó!

Sokkal élvezetesebb és követhetőbb lenne olvasni a válaszokat ha láthatnám, hogy Nő vagy Férfi volt a választ adó és , hogy hány éves volt a válaszadó !

Szerinted?



#kérdező és aválaszadó neme és kora
2022. jan. 9. 23:16
A kérdező szavazást indított:
Anonimitás esetén is kötelezően legyen látható a kérdező és a választadó neme és kora.
Csak a kérdező neme és kora legyen kötelezően látható.
Csak a válaszadó neme és kora legyen kötelezően látható.
Mindegy , hogy mi a neme és a kora a kérdezőnek és ugya így mindegy a válaszadó nem és kora is.
33 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Így is nonstop megy, hogy a nő hülye, életkor szerint ha fiatal akkor tapasztalatlan takony, ha középkorú akkor "lehetne több esze", ha idős akkor meg nyugger. Elszabadulna a pokol, ha ezek a kérések teljesülnének.
2022. jan. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Azzal elveszne a gyk lényege, a teljes anonimitás.

Pont ez a jó hogy se felhasználónév nem látszik, sem azt nem vagyok köteles megadni hogy milyen nemű és hány éves vagyok.

Csak a te kedvedért: 33N

2022. jan. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Dzsoki ***** válasza:
27%
Így van.Az igaz,hogy elveszne az anonimitás,de nem saját nevet kell megadni!Mitől,nem meri a többség felvállalni,hogy mit ír,mi a véleménye? Nem ugyanaz felhasználói névvel,mint névtelenül? 58 F
2022. jan. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%

Kedves Dzsoki

Mondjuk azért mert az emberek többsége így működik: XY03 válaszaival nem értettem egyet egy kérdés alatt, és mivel jól nevelt vagyok, természetesen belekötöttem és megaláztam. Egy másik kérdésnél újra kommentelt, és bár ezzel a véleményével egyetértek, inkább a válaszadást megkerülve belerúgok itt is, hadd lássa a többi ember, hogy ennek az XY03-nak nem lehet adni a véleményére. A többi ember pedig megeszi, még akkor is, ha elég átlátszó a dolog (hogy az egyik értelmes választ ír, a másik pedig csak szitkozódni megy).

Na pont ezért.

2022. jan. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Dzsoki ***** válasza:
100%
Kedves 4-es!Ez a baj!Ugyanis,ha valakivel,nem értek egyet,akkor megpróbálom megmagyarázni neki,hogy miben nincs igaza.
2022. jan. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Na igen, ha én lennék az oldal üzemeltetője, azt is lekorlátoznám, hogy egy a kérdést megválaszolója ne tudjon párbeszédet kezdeményezni egy másik válaszadóval és ne tudja kritizálni egyik válaszadó a másik válaszadó válaszát.

Ugyanis a legtöbbször az történik , hogy egy válaszadás közben, a válaszadók elkezdenek maguk közt társalogni és eltérnek az eredeti témától, amit a kérdező kérdezett.

2022. jan. 10. 01:02
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Régen úgy gondoltam, hogy hasznos lenne. De azt látom, hogy Facebookon is pont ugyanúgy elszabadulnak az emberek még az arcuk vállalásával is :D
2022. jan. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Amin gondolkoztam, hogy jó lenne:


1. Legyen kötelezően látható felhasználónév.

2. A felhasználóra kattintva látszódjanak az általa feltett kérdések.


De sajnos belegondolva pont ugyanaz lenne amit fentebb már leírtak, hogy lenne aki rászáll a másikra.


Nekem még egy korábbi felhasználómnál volt olyan aki azt írta, hogy elvből lepontoz ha meglátja a nevem és már ha meglátja hogy írtam ideges lesz. Ami valahol elgondolkoztató, hogy azt se tudod ki a másik, de már szereztél egy gyűlölőt.


Bár kaptam már olyan megalázó(nak szánt) és fenyegető leveleket privátban, hogy ha azt névvel vállalja az illető akkor másnap a rendőrség kopogott volna nála.

2022. jan. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

De olyan is volt aki kvázi figyelte a válaszaimat, és összeállította fejben, hogy mekkora kamus vagyok :D


Vagy bármi választ adtam, akkor megtalált valami személyes sértéssel amire rá tudott kapni a többi válaszoló is.


Arról ne is beszéljünk, hogy egy időben bele futottam olyanba akinek volt legalább 3-4 felhasználója. Kiírt valami offenzív kérdést, és bárki válaszolt azt elkezdte alja móvon anyázni, idiótázni több felhasználóról saját magável egyetértve.

2022. jan. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
#5 ez már majdnem jó hozzáállás. Nem biztos, hogy a másiknak nincs igaza, így nem kell mindig a saját igazunkat a másikra erőszakolni - elég lenne egy eszmecsere, az sokkal többet érne. De ha erre gondoltál, akkor sajnos azt kell mondanom, hogy oké hogy van pár ilyen értelmes ember itt, a többi csak szenyózásból jár fel. Mint ahogy az azóta írt válaszok is mutatják. Addig amíg brutális alázások mennek egy olyan típusú kérdés alatt, hogy mi a kedvenc színed, inkább legyen mindenki anonim, mert az emberek nem normálisak, azt hiszik mindent megtehetnek (itt legalább lekorlátozza őket az anonimitás, vagyis az, hogy nem tudják hogy a másik kicsoda).
2022. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!