Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen élethazugságokkal élő...

Milyen élethazugságokkal élő embereket ismertek? Mik azok az élethazugságok, amiket bebeszélnek maguknak?

Figyelt kérdés
2022. jan. 11. 17:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Egy firss kérdés kapcsán:


"A férfiaknak könnyebb az élet"

"A nőknek könnyebb az élet"

2022. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Hű, én ezt a fogalmat nem ismertem eddig, de nagyon szomorú a kommenteket olvasni! :( Mindenki hazudik magának, és gyakran a saját gyerekeit teszi tönkre vele. De az őszinteség nagyon tud fájni, ezért az emberi kapcsolatokat, élethelyzeteket sokszor a gyávaság, tehetetlenség tartja fenn.

Én is sokáig hazudtam magamnak, hogy a házasságunk boldog, magam sem tudom, mióta. A testem jelezte, hogy gond van, a bánatevés jelzett. Elváltunk, megszenvedtem és a gyerekeim is, de már jobban vagyok. Most sem vagyok boldog, de dolgozom rajta és igyekszem a gyerekeknek is segíteni, hogy mind megtaláljuk a boldogságunkat.

2022. jan. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

"Nem minden a pénz."

"A pénz nem boldogít."

"Sose vertem meg a gyereket."

"Nem vagyok telefonfüggő."

2022. jan. 16. 10:34
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!