Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz hogy február...

Mit szóltok ahhoz hogy februártól csak annak lesz védettségije aki 3 oltást kapott?

Figyelt kérdés

Februártól emelkedni fog az oltatlanok száma, mert csak azok lesznek védettek akik 3 oltást kaptak koronavírus ellen. Juhé emelkedik az oltatlanok száma!!

"Gulyás Gergely közölte: február 15-étől az a 18 éven felüli minősül oltottnak, aki megkapta a koronavírus ellen a harmadik oltást"

[link]



2022. jan. 13. 14:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%
Lefingom
2022. jan. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként várható volt, erre utalgatnak már hónapok óta, csak halogatták mert félnek a választásoktól.
2022. jan. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Én örülök ennek!!!
2022. jan. 13. 14:30
 4/31 anonim ***** válasza:
84%

Nem érdekel. Most se kell sehova a védettségi. Legalábbis, ahol mostanában voltam, pl. színház, sport.

Egyébként van. 3. oltás is megvan. De nem látom olyan létszükségletnek, mint amikor bevezették.

2022. jan. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%
Leszarom, nekem tavaly április óta van védettségim, azóta egyszer sem használtam.
2022. jan. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
92%

6 havonta nem fogom magam beoltani... Ezeknek elment az esze...


Már az EU 9 hónapos is necces...

2022. jan. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

De így növekszik az oltatlanok száma.

Ez nem baj?

2022. jan. 13. 15:02
 8/31 anonim ***** válasza:
92%
Nem baj, ez is csak egy statisztikai adat ami vagy igaz vagy nem.
2022. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
51%

Ha azt leirnám kitiltanának az oldalról.

Amióta van ez a szar, nem tudok külföldre utazni, külföldön munkát vállalni, elvettek 2 évet az életemből ezek a tetvek.

Emlékeztek gyerekek arra amikor bejött ez a szar? Az utcán fekvő hallottak Kínában, Olaszországban a megtelt krematóriumok, megvan?

Bevoltunk szarva, azt hiszem akkor kivétel nélkül.

A politikusok erre adtak választ, csakhogy szembesültünk vele azóta hogy qrvara atlettünk b@szv@ és az életmentő oltás se igazán működik, nem hal meg kevesebb ember igazából mint amikor nem volt.

A hipochander csőcselék, na meg aki csak úgy valamilyen oknál fogva beoltatta magát, már úgy van vele lesz_rj@ aki ennek nem dőlt be, nem áll ki mellettük, pedig tudják jól mi van.

Ezek az emberek azok akik lesz@rták a zsidókat is a holokauszt idején, " mit számít nekem azz a kisebbség, a többség él és, virul, én is" alapon.

Csak nehogy egyszer ők legyenek hátrányos kisebbségben, rájuk haragszom igazán hogy nem állnak ki értünk, amikor tudják jól hogy nem vagyunk rájuk veszélyesek.

Kollaboralnak ezzel a politikával.

Nem vagyok oltásellenes (azt is támogatnám akár hogy fizessen aki oltatlaneként koviddal kórházba kerül), a legtöbb oltatlan nem az, ti vagytok a gyűlölködők, kirekesztők, közömbösek.

2022. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
90%
Én mostantól a kivárásra játszom. Kettőt beadattam, hülyére utaztam magam tavaly, életemben összesen nem voltam annyit külföldön mint a tavalyi évben, most elvagyok itthon egy darabig. A harmadik nem kell. Majd ha elül a dolog akkor újra utazgatok.
2022. jan. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!