Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy ember életében belefér a...

Egy ember életében belefér a börtön?

Figyelt kérdés

Legtöbb szülő nyilván nem így gondolja, de a gyerek teljesen más, a környezete, ismeretsége, és az hogy végül mit választ az életben, könnyebb de nehezebb utat, vagy a tanulást polgári életet.

Nekem több ismerősöm büntetett előéletű, és van is aki még tölti a büntetését. Én nem vállaltam be a kockázatot, ezért is kelek fel dolgozni, és járok reggel 6-ra...

Mit gondolsz erről?


2022. jan. 13. 20:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%

Vannak bizonyos embertípusok akiknél belefér. Khm.

És vannak, akiknél nem.

2022. jan. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
A szemetet összefújja a szél, azt gondolom. Ha neked több ilyen ismid van az persze lehet véletlen, de inkább azt súgja, neked jobban kell vigyáznod, tudatosabban létezned, hogy ne térj rossz útra. Aki nem közlekedési baleset gondatlan okozása miatt, vagy valami más, de gondatlanság miatt van fogházban az szerintem mind egy rakás szar. Na jó, 98%, mert előfordul, hogy jó ötletnek tűnik valami mesterterv, bele se gondol, hogy bcs., aztán hopp az ítélet. De ezeknél általában a minimumra enyhítik és fel is függesztik, szóval aki ül, ott nagyobb részben megvetendő az ember.
2022. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg. Örülj, hogy a helyes úton maradtál, mégha nehezebbnek is tűnik.
2022. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémbe nem. Ha gondolkodnék biztos találnék olyan okot amiért bevállalnám, de szerencsére még nem kerültem olyan szituba.
2022. jan. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%

Értékrendembe se fér bele, meg gondolj arra, büntetett előéletűként mennyi minden munkától elesel.

Csak a politikus bűnözhet következmény nélkül.

2022. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

#5

Nem végzek olyan munkát, ami befolyásolná ezt, lehet nem is vállalnék már munkát utána, ma 200 ezer ft szerintem nem sok, amennyiben haladni szeretnél az életben.

2022. jan. 13. 21:06
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja, magyarul te is rabolni szeretnél vagy drogot árulni, mert könnyebben meggazdagszol, csak félsz a lebukástól...na grat.
2022. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az sem férne bele, hogy olyan ismerőseim legyenek, akik börtönben vannak/voltak 🤷‍♀️
2022. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

6# ja, hogy te megerősítést szeretnél, mert az alkatod megvan hozzá?

Hát hajrá!

Előtte nézzél statisztikát a visszaesésről, vond ki belőle akiket a 2-esben írtam, és meglátod, hogy egy szabadságvesztés szinte borítékolja a többit, megkezdődik a bűnözői karriered.

2022. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
#6 tanulni kell és akkor többet is kereshetsz. Viszont a 0 értékkel bíró trógermunkáért ne várj többet.
2022. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!